• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Zekice düşünülmüş bir reklam

caneralcilioglu

Kayıtlı Kullanıcı
Viral reklamlar üzerinde göz gezdirirken teknolojiyi gerçekten çok iyi kullanan ve başarılı da olmuş bir reklam,
youtube.com/watch?v=M-CIzuKEpwg

Bu tarz bir tanıtım yapmak çokta zor olmamalı sizce bu şekilde başarılı olabilmesi için neler yapılabilir ?

Son düzenleme:
reklam gerçekten dikkat çekici, fakat yandaki ilgili videolardan aynı bankanın 1993 yılındaki reklamını gördüm. Şimdi dikkatle izleyince taksicinin sunduğu imkanları hangi cihazla eşleştiriyoruz? İlgili Video:
Bknz: Akıllı Telefon :)

Garanti kendini aşmış valla. Gidip bir hesap açasım geldi :)

Sony Xperia Z2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Üniversitede ilk yılımda bu reklam çok meşhurdu. Banada çay vb istekde bulunan herkese "başka bir arzunuz" diye dalga geçerdik. Hey gidi hayat hey
reklam gerçekten dikkat çekici, fakat yandaki ilgili videolardan aynı bankanın 1993 yılındaki reklamını gördüm. Şimdi dikkatle izleyince taksicinin sunduğu imkanları hangi cihazla eşleştiriyoruz? İlgili Video:
Bknz: Akıllı Telefon :)

Adamlarda para var, imkan var, huzur var, eee hepsi olunca yaratıcılıkta oluyor.

Ben internet şubesini sık kullanıyorum ama bu reklamdan sonra artık kullanmayacağım. Bana da mail gelsin.:D

Böyle yaratıcı reklamlar artmaya başladı, imkan olduktan sonra daha başarılı çalışmalarda çıkacaktır.

Geri