• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

YOUTUBE KANALINIZI ADSENSE HESABINIZA BAĞLAYARAK PARA KAZANABİLİRSİNİZ.

turfanda

Kayıtlı Kullanıcı
YOUTUBE KANALINIZI ADSENSE HESABINIZA BAĞLAYARAK PARA KAZANABİLİRSİNİZ.

Sizlerle internette para kazanma ile ilgili bir çok içerik paylaştım.Bunlardan bir kısmı kolaylıkla oluşturabileceğiniz özelliklere sahipken,bir kısmı ise internet bilgisi gerektiren alt yapısı olan uygulamalardı.
Bugün YouTube ile ilgili para kazanma adına neler yapılmalı.? Hep beraber inceleyeceğiz.İnternette YouTube ile para kazanma konusunda yaptığım araştırmalarda,para kazanma konusunda şehir efsanelerini aratmayacak kadar ilginç paylaşımlar olduğunu gördüm. YouTube ile ilgili para kazanma konusunda iddialı paylaşımların sonunda, mutlaka size satılacak bir ürün pazarlamasının yazı içerisine konulduğunu gördüm.
Bu tür içeriklerin hiç birine itibar etmeyiniz.Siz olması gereken yolda, yapılması gerekenleri uygulayın yeter çünkü YouTube ile para kazanabilmeniz tamamen sizin hazırlayacağınız videoların içeriklerine ve kalitesine bağlı olacaktır.Oluşturduğunuz videoları kitlelere ulaştırabilmek, sizin tanıtım gücünüz ve yeteneğiniz ile ilgilidir. İyi bir video çekimi,iyi bir sunum ve iyi pazarlama ile siz de makul ölçülerde YouTube'dan para kazanabilirsiniz.
Burada önemli bir noktaya değinmek istiyorum;YouTube'dan aklı eren , bilgisayar ve internet kullanabilen herkes para kazanabilir.Yarı zamanlı çalışanlar,öğrenciler,emekliler ve bu işe günde 2 saatini ayırabilecek herkese tavsiye edebilirim.Yeterli ilgi ve düzgün video paylaşımları neticesinde mutlaka gelir sağlayabileceksiniz.
Video çekimi için gerekli olan bir akıllı telefon var ise bu işi yapabilmemeniz için hiç bir engel yok demektir. İnternetten telefonunuza indireceğiniz video oluşturma programlarını kullanarak Youtube da paylaşıma hazır videoları oluşturabilirsiniz.Burada video için kullanacağınız müziğin telif hakkına dikkat etmelisiniz.Telif hakkı olan bir müzik parçasını asla kullanmamalısınız.
Bütün bunları yapabilmeniz için önce YouTube 'da bir kanal sahibi olmanız ve adsense hesabınıza bağlanmış olması gerekir.
YOUTUBE'DA KANAL AÇMAK VE ADSENSE HESABINA BAĞLAMAK
Google hesabınızı oluşturduktan sonra,içeriklerinizi paylaşmak,mevcut videolara yorum yapmak için, herkese açık olarak düzenleyeceğiniz bir YouTube kanalını oluşturmanız gerekir.
Kanalı oluşturmak için izleyeceğiniz yol şu şekilde olmalıdır.
1-Youtube'da oturum açınız
2-Google hesabınızı kontrol ediniz
3-Açtığınız Google+sayfanıza uygun YouTube kanalını (kanal oluştur)bölümünden .
Youtube kanalınızı açtıktan sonra,para kazanabilmeniz için,Adsense hesabınızı YouTube kanalınıza bağlamanız gerekir.Aşağıdaki adımları takip ederek Adsense hesabınızı YouTube kanalına bağlayabilirsiniz.
1-YouTube kanalına giriş yapınız.
2-Kontrol paneline ulaşınız.
3-Kontrol paneline giriş yaptıktan sonra 'Kanal ayarlarını tıklayınız.
4-Açılan sayfada kanalın özellikleri bölümünden 'Adsense hesabını bağla'ya tıklayınız.
5- Adsense hesabına yönlendirildikten sonra hesabınıza giriş yaparak Adsense bağlayabilirsiniz.
Umarım tüm açıklamalarım faydalı olmuştur.Tüm bunları yaparak yeteneğinize,çalışmanıza ve tanıtım gücünüze bağlı olarak YouTube'dan para kazanabilirsiniz.Şehir efsanesinden daha hayalci Adsense'den para kazanma yazılarına kanmadan makul ölçülerde gelir sağlayabilirsiniz.Aşağıda sizinle paylaşacağım Link ile Venedik gezime ait video'yu seyredebilirsiniz.

Geri