• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Yönlendirme yapılan site nasıl anlaşılır ?

AlfaOis

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar, sektörde sıralamada olan bir sitemiz mevcut, ilk sayfaya getirmek için çalışmalar yapıyorum fakat arada sıfır backlink ile ilk sayfada gördüğüm siteler oluyor bunlar genelde 301 yönlendirmesi atmış oluyorlar aksi halde o yapı ile ilk sayfada olması çok mantıksız. Fakat hangi siteden 301 yönlendirmesi attıklarını bulamıyorum, bu bilgiye ulaşmak için nasıl bir yol izlemeliyim.

1-2 forumda da konu cevapsız kalmıştı, umarım bilgisi olan arkadaşlar cevaplarını esirgemez.

ahrefs.com buraya girin. Orada Inbound Links/ Referring Domains bunu tıkla. Oradan Redirect alanına tıklayıp hangi siteler 301 görebilirsin.

ahrefs.com buraya girin. Orada Inbound Links/ Referring Domains bunu tıkla. Oradan Redirect alanına tıklayıp hangi siteler 301 görebilirsin.
Şuan ücretsiz kullanım limitini aştığımız için bakamıyorum, ücretsiz kullanımda bahsettiğiniz bölüme erişim imkanımız varsa yarın kontrol edeceğim, ilginiz için sağolun.

Geri