• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Yeni Sitelerde 1 Ay Sonrası Öneriler

cagkansezgin

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar;

Birkaç saat öncesinde sizlere Yeni Siteler için 1 Aylık Öneriler ile alakalı olarak bir yazı sunmuştum. Tabi ki asla evrensel konuşmak gibi bir izansızlık yapmak istemem. Kendi çapımda gerçekleştirdiğim uygulamalar ile elde ettiğim başarılar akabinde sizleri bilgilendirmek amacı içerisindeyim.

Yukarıda linkini verdiğim yazımı incelerseniz ilk 1 ay boyunca sadece siteyi gözlemleme amacı ile çalışmalar yaptığımı görebilirsiniz. 1 aydan sonraki süreç için neler yapılmalıdır? Bu konu hakkında da deneyimlerimi aktarmak istiyorum.

1 Ay Gözlem Sürecinin Ardından İnce Çalışmalar

1-) Sitenizin sosyal medya hesaplarını aktif ederek siteye ekleyin. (Facebook, Twitter, İnstagram ve Pinterest vb.)
2-) Sitenizden sosyal medya linkleri dışında kesinlikle 6 ay boyunca link çıkışı yapmamanız önerilir.
3-) Siteniz için haftalık 10'ar adet forum tanıtımı işlemleri yaptırın. (Tamamı TÜRKÇE ve çöp olmayan forumlar olsun.)
4-) Wiki backlink çalışmalarında yine haftalık bir düzeni takip edin.
5-) Paravan bloglar aktif ederek site ile senkronizasyon kurun ve ana siteyi destekleyin.
6-) A kalite sitelerden tanıtım yazısı alın. Tanıtım Yazısı ile alakalı yazım için (http://www.seocry.com/konular/tanitim-yazilari-konusunda-dikkat-edilmesi-gerekenler.311/)
7-) İçeriğiniz ile uyumlu ya da benzerlik gösterek özgün, güncel ve PR'li sitelerden 2 adet sidebar backlink edinin.
:cool: Sitenizi hergün minimum 250 kelimelik 2 - 4 yazı arası içerik ile destekleyin ve güncel tutun.
9-) Popüler aranması olan başlıkları eklemeye 3.aydan sonra başlamanız son derece ideal olacaktır.
10-) Tumblr gönderimleri son derece faydalıdır ve ihmal edilmemesi gerekir.
11-) Milliyet Blog, Bumerang Yazar Kafe gibi sistemlerin kullanılması zaman içerisinde yarar sağlar.

Bu detaylar özellikle ilk bir aylık sürecin sonrasında 6.aya kadar uygulanması gereken ince detaylardır. En azından ben bunu yapıyor ve sizlere de tavsiye ediyorum.

Saygılarımla

Geri