• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Yeni alan adı aldım

kubilay029

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar şimdi düşmüş yeni bir alan adı aldım google dan banlı mı değil mi kesin olarak nasıl öğrenebilirim?

Siteyi öncelikle kurun. Cryptosam dediği gibi Google Gibi Getir aracını bir kullanıp inceleyin. Arama motorunda daha önce indexi olup olmadığına, backlink geçmişine de bakabilirsiniz. İsterseniz bu konuda yardımcı olmaya da çalışırım

Siteyi öncelikle kurun. Cryptosam dediği gibi Google Gibi Getir aracını bir kullanıp inceleyin. Arama motorunda daha önce indexi olup olmadığına, backlink geçmişine de bakabilirsiniz. İsterseniz bu konuda yardımcı olmaya da çalışırım
Hocam tesekkur ederim. Site daha once yazi paylasiminda bulunmus index de almis ancak 1 yildir bostu alan adi ben yeni aldim suan da kuruyorum yeniden.. Icerik girip index mi alayim bende ?

Geri