• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Yemek Tarifi Sitesi İçin Tema

Karrizima

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar askerde (2006 yılları) annem için hazırladığım yemek tarifi kitabını kontrol ettim özgün görünüyor. Maşallah kocaman da ansiklopedi :D
Alan falan da tamam arkadaşın resellere barındım, godaddyden alan adını aldım. Lakin tema konusunda sıkıştım.

Temaya vericek 100 liram malesef yok. Ücretsiz bu işi nasıl çözebilrim? Ücretsiz yemek tarifleri teması var şurada http://www.wpfulltema.com/yemek/wb-tarif-wordpress-yemek-tarifi-temasi-ucretsiz-indir/

Bunu kullansam sorun olur mu acaba. Varez mi temizmi bu tema nasıl anlarız yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

tarif sektörü için ücretsiz temalardan güzel olan pek yok hocam. o temalarda genelde w*rez oluyor.

food-wordpress-themes-08.jpg

aralarından güzel olanı bu.

demo indir

bir tane de böyle var. https://wordpress.org/themes/food-recipes

Yemek tarifi taması diye düşünmeyin. Genel olarak bakarsanız çok kaliteli ücretsiz temalar var.
Bu temalara kaliteli birkaç görsel eklediğinizde olur yemek tarifi sitesi:D
Mesela üstteki mesajdaki temaya bakın ne farkı var birkaç yemekle ilgili görsel haricinde standart temalardan.
Yemek tarifi ekleme ..vb fonksiyonlar için de eklenti bulabilirsiniz.

Yerli malı temalara baktınızmı. Karabiber yemek tarifi teması var, temafabrikanın yemek tarifi teması var. Temafabrikanın temasını kullanıyorum memnunum ondan.

Hacılar olayı kaçırdınız sanırım beleş aramıştım ben ama maaşı alınca alıcam artık, mesajı aldım ben beleş olmaz diyosunuz bu tema işi :)

Ücretsiz arıyorsan illa yemek teması diye tutturma bence. Farklı temalarda bir kaç ufak değişiklikle yemek teması haline getirebilirsin. Güzel bir blog teması veya portal teması da işini görecektir.

kişisel kanaatim; premium temadan şaşmayın derim...tüm sitelerimde özellikle kurumsal olanlarda hep premium kullanıyorum

Yerli malı temalara baktınızmı. Karabiber yemek tarifi teması var, temafabrikanın yemek tarifi teması var. Temafabrikanın temasını kullanıyorum memnunum ondan.
Peki neden temafabrika? Ben inceledim karabilber daha iyi gibi görünüyor. Fiyatının şu anda 60 liraya kadar düşmesi de ayrıca cazip geldi.

Geri