• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Yazıyı sayfalara bölmenin etkisi nedir?

emrecmrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bir site hazırlıyorum ve yazılar bazen çok uzun olması gerekebiliyor özellikle bir şeyleri sıfırdan açıklarken bol resim ve metin olabiliyor benim sorum bu makaleyi sayfalara bölsem kullanım kolaylığı, ziyaretçilerin tepkisi ve SEO açısından etkisi ne olur?
Mesela; 5 adımda yağlarınızdan kurtulun. gibi...
 

SiyahGiyen

Kayıtlı Kullanıcı
Ziyaretçi sitende daha çok kalacak ve daha çok sayfa gezecek. Eğer ziyaretçini bu 5 sayfada gezdirebilir isen bu senin için olumlu olacaktır. (Buradaki örnek için söylüyorum -Mesela; 5 adımda yağlarınızdan kurtulun. gibi...-)
 

sekeno

Kayıtlı Kullanıcı
Bazı haber siteleri onlarca sayfalık galeri oluşturup her sayfaya birer cümle yazıyor bu seo açısından olumlu etki yapar mı?
 

emrecmrt

Kayıtlı Kullanıcı
Evet bazen zararlı olur ama daha güzel bir yol buldum bazı makaleleri ayırıp ayrıca gireceğim bazılarını bu şekilde yapacağım sonra aldığım verime göre hangisinin daha iyi olduğuna karar verebilirim galiba
 

emrecmrt

Kayıtlı Kullanıcı
yeni bir konu açmadan şunu sorabilir miyim: searcengineland'in teması yada en yakın tema nedir acaba gezerken benim isteğime en yakın tema o gibi geldi?
 
Son düzenleme:

isousluer

Kayıtlı Kullanıcı
Her yazıda sayfalama yapmak yersiz olur. Ama bazı konularda sayfalama yapmak daha iyidir. Şöyle ki; Aliexpress üzerinden alışveriş yapmak diye bir yazı hazırlamıştım. Yazıda Aliexpress hakkında genel bilgiler, adım adım sipariş ve dispute açmak ile ilgili bilgiler vardı. Ben bunları sayfalara bölerek daha okunabilir hale getirdim. Eğer sayfalara bölmek yerine tek sayfada hepsini toplamış olsaydım bilgiler birbirine karışacaktı.
 
Üst