• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Yardım Lütfen

bigcenk

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar herkese merhaba. Aileme ait olan bir anaokulu için web sitesi açmak istiyorum. Daha doğrusu açık olan web sitesini adam etmek istiyorum. Sistem konusunda kilitlendim kaldım. Joomla denedim olmadı çünkü bana çok karmaşık geldi. Wordpress benim için daha kolay ama ücretli de olsa güzel bir tema bulamadım. Başka bir sistem hiç bilgim yok. Tema yada hangi sistemi kullanmam gerekli fikirlerinizi bekliyorum.

Aradığım anaokulu için uygun bir tema. Ayrıca net olarak karasız kaldığım en uygun sistemin hangisi olduğu.

Tamam anaokulu için tema. Google'de yapmanız gereken 3 arama var. Birisi "wordpress eğitim temaları" diğeri "wordpress preschool theme" sonuncusu da "WordPress Children's Themes" / On tane tema bu linkte mevcut. Geri kalanını da siz arayınız, bulacaksınız.

Bir ana okulu için neden sistem kullanmak istiyorsunuz?

Wordpress vb gibi sistemlerle kolayca site olışturabilir ve yönetebilirsiniz fakat olası güvenlik açıkları ile de uğraşmanız gerekecek.

Bunun yerine HTML bir site hazırlasanız hem hızlı gem de kolay olur diye düşünüyorum.

Bir sayfaya Disqus ekleyerek ziyaretçi görüşleri tadında bir sayfa elde edebilirsiniz.

Bir başka sayfaya ise jotform ile ile iletişim formu ekleyebilirsiniz.

Tek sayfa site de tercih edilebilir.
Örneğin, http://bb-preschool.com

http://www.onepagemania.com/bright-beginnings-preschool/

Umarım faydası olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Çok vakit ayıramıyorum o yüzden hazır tema ile düzenleyerek bir şeyler yapmam gerekiyor. Wordpress olmasına da gerek yok aslında diğer sistemler ile de çözebilirim edit yapması daha kolay.

@bigcenk işte tam da o yüzden tek sayfa da önermiştim.
Biliyorsunuz, hoş bir kayma efekti ile oldukça ilgi çekici çalışmalar var.

Alt yapıdan ayrı olarak, madem bu bir SEO sitesi, hazırlayacağınız siteye içerik sağlamak zor olacağı için naçizane bir öneride bulunmak isterim.
Senelik bazlı olarak öğrenciler için sayfalar oluşturup, bu öğrencilerin ve öğrencilerin yaptığı el-işi çalışmaların fotoğraflarından birer sayfa yapıp velilere bildirebilirsiniz.

Veliler de eşine dostuna bu sayfaları söylerler ve gelen ziyaretçiler de hem trafik sağlarlar hem de yorum eklerler.
Bu da size fayda sağlar.

Faydası olması dileğiyle.

Geri