• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Yanlış Nerede ?

Soulsmasher

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,

Öncelikle kendimi sorguladığım bir konuda sizlere de danışmak istiyorum. Bir web sitem var rekabeti yüksek bir sektör yaklaşık 7,8 aydır özgün içerik giriyorum. Hitim artıyor yavaş yavaş yani etkisini görmüyor değilim , ama en yüksek 300 tekile ulaştım maksimum. Zararlı seo aktivitelerine de bulaşmıyorum tek yaptığım tanıtım yazısı almak onlarda güncel ve özgün sitelerden sadece. Gördüğüm birşey var aynı sektörde açılmış 6 aylık , 7-9 aylık siteler 10K lara ulaşmış aylık gelirleri 2000 TL ye ulaşmış durumda , siteye yapılmış gözle görülebilir bir SEO'da yok.

Burada ben nerede yanlış yapıyorum , benim 2 senede ulaşacağım yere 6 ayda ulaşabiliyorlar sa benim 2 senelik emeğime yazık değil mi ?

Bu konudaki görüşlerinizi paylaşabilirmisiniz ?

basıyodur backlinki, tanıtımı. Sen günde 2 içerik girerken o 5 giriyordur. Bir de sosyal medya çakıyodur adam tabi üstüne çıkar. Bunların hepsi bütçeye bakıyor

Geri