• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Yakında Zamanda Film Sitesi Hitlendirebilen Var Mı ?

JYNX

Kayıtlı Kullanıcı
S.a herkese. Çok uzun zamandır girmiyorduk buraya. Samet hocamın blogundaki 1 ayda 30k hitli film sitesi yapma konusunun çok faydasını görmüştük. Şu sıralar tekrardan bir film sitesi projemiz var ama ortam baya değişmiş gibi duruyor :D Piyasayı biraz kontrol ettik ve film sitelerinin seo işlerinin karmaşıklaştığını gördük.

Sorum şu. Aranızda 2017'de ve bu yıl film sitesi açarak kısa sürede hitlendirebilen var mı ?

2018 yılı için kendi belirlediğim güncel yöntemleri içeren SEO yazısını hazırlamaya başladım. Takipte kalın! Çok yakında Cryptosam'da. Yazıyı tüm sektörlere rahatça uyarlayabileceksiniz o şekilde hazırlıyorum. Yazı biraz uğraştırıyor ama 3 yılın ardından herkesin beklediğine değeceğini düşünüyorum.

Çok güzel bi haber bu Samet hocam. Merakla yeni yazını bekliyoruz. Cryptosam blogu bizlere çok faydalı olmuştu 2013'de film sitemi senin yazından gaz alarak açmıştım. Bizler için müthiş bilgiler paylaşıyorsun hocam :)

Geri