• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

xyz site için seo?

Genel olarak sitelere birden çok güçlü SEO çalışmaları uygulanıp tepeye oynanır. Bu tarz sitelerin ömrü genelde uzun sürmez. Vur-kaç yapılıp kazanılmaya çalışırlar. Dolayısıyla bu sektörde hacklink kullanımı üst düzeydedir. Tam olarak bilgim yok bildiklerim bu kadar tecrübeli arkadaşlar varsa yapılan çalışmalarını bende takip etmek isterim.
Kolay gelsin.

Mobil olarak gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.

şimdi mesela tumblr gibi dilediğiniz içeriği yayımlayabileceğiniz platforlar var bunlar neden geçici olsun ki?

bununla birlikte hacklink dışında bilgi edinmek istiyorum bende zaten.

şimdi mesela tumblr gibi dilediğiniz içeriği yayımlayabileceğiniz platforlar var bunlar neden geçici olsun ki?

bununla birlikte hacklink dışında bilgi edinmek istiyorum bende zaten.
Hocam benim geçiciden kastım sıralamadaki yerindi. Zira sektörde Türkçe çalışan kişiler mahkeme kararıyla engellendi uyarısıylada karşılaşabilirler. Tabi bununda 301 yönlendirmesi tarzında çözümleri var. Ancak benim demek istediğim birden link patlaması yapıp sıralamada üst sıralarda yer almak daha sonra Google ın algoritmalarına takılarak sıralamada düşmek. Bu şekilde sıralamada kaldığı sürede kazanç sağlayıp sonrasında başka bir proje ile yola devam etmek. Hacklink haricinde konuyla ilgili fikri olanlar veya tecrübesi olanlar belirtebilirse bende sevinirim. :)

Mobil olarak gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.

Geri