• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Xticaret Bitti mi??

conter

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar

Ortalama iki üç sene önce kullandığım ve ödeme aldığım xticaret sitesini şuan aktif olarak kullanmıyorum.

xticaret sitesini daha önce kullanan arkadaşların hala bu satış ortaklığı sitesini kullanıp kullanmadığını merak ediyorum..

Cidden hala bu sitede bulunan e-kitaplar (anket doldur para kazan gibi) satıyor mu?? Siz bu siteye yerli veya yabancı alternatif bulabildiniz mi?? (clickbank gibi)

Amacım reklam yapmak veya kötülemek değil. Sadece fikirlerinizi merak ediyorum.

İyi forumlar

Ben aktif olarak kullanmasam da arada satışlar geliyor. Anket doldur kazan kitaplarını satan affiliate arkadaşları da anlamıyorum, kazanamıyorum diyorlarsa da anket kitaplarıyla zaten başka bişey düşünülemezdi. Yurtdışı harici anket doldur kazan kitapları, kazandırmıyor aksini ispat edene ben rastlamadım. Yani sattığınız kitabın alan kişiye getirisi yoksa bence kaybetmeniz zaten normal bence.Alternatif gelirortaklari.com, odaklipazar.com deneyebilirsin.

Son düzenleme:
Benim sitem birkaç yazı ile beraber atıl şekilde duruyor. Sistemin kendi içinde kısır kaldığını (kitapları alan kişilerin yine kitap sattığını düşünürsek) düşünüyorum.

Çok doğru söylüyorsunuz kitabı alan kişiye getirisi yoksa kaybetmek doğal.

Yeni seçenekleri deneyeceğim Serdar hocam :)

Hocam, insana değer katacak bir ürün satmazsanız o kişiye sittin sene bişey satamazsınız:) bunu uygulayanlar başarıyorsa demek ki alan memnun satan memnun bir sonraki alışverişlerde görüşmek üzere yani:) Yani ürüne güveniyorsanız ve savunabiliyorsanız ürün satmamanız için bir neden de olmuyor, yoksa kandırarak bir yere bence varılamaz, sonuç alınamaması da normal.

Serdar hocam yazdıklarınız çok güzel fakat ben eskiden satıyordum şimdi atıl durumda demek istediğim xticaret işinde devamlılık kalmadı en azından benim görüşüm bu.
Bunun yanı sıra ürünü satabilmek için sizin de yukarıda bahsettiğiniz gibi birçok etken var. Sizin söylediklerinizi görmezden gelirsek xticaret sizce bitti mi ? :)

Valla hocam gördüğüm sitesi yerinde duruyor:) bitti bitmedi konusuna bişey diyemem faydalanan muhakkak vardır, zaten biliyorsundur hocam tek ürün satışı yok orada başka ticaret konuları da var ama ben girmedim, onun için görüş bildiremeyeceğim.

Ben kullanıyorum hala, eskisi gibi sistem ve ödemeler devam ediyor. İlk zamanlarki gibi ürünler rağbet görmüyor ama gene de akmasa da damlıyor.

Xticaret sitesindeki ürün sahipleri clickbank dan kitap alıp çevirip türkiyede sattıkları için ve başka yetenekleri de olmadığı için kitaplar küf tuttu. Ara sıra satış oluyor. Nedeni de netten para kazanma fikrini her geçen gün araştırıp keşfeden gençler var. Daha geçenlerde awsurvey reklamını yapan çocuk gördüm yahu :). Yazık... Sonra yıllar önce kendi halim geldi aklıma. Daha yolun çok başındasın be kardeş dedim içimden. Düşünsenize bu çocuk hep hayal kırıklığı yaşayıp kendini anket kitaplarına atacak.

Hala şu anket kitaplarını pazarlayan affiliate arkadaşları anlamıyorum daha doğrusu onlar anket olayının ülkemizde kazandırmadığını anlamak istemiyorlar..! İnsanları kandırarak bir sıçrarsın iki sıçrarsın 3 te afedersin s.çarsın! benim ürün satmadaki prensibim eğer insana değer katacak, ona birşeyler katmayacak, yarar sağlamayacak ürünü asla satmamak. Hele ki internette güven sağlamak zor, önemli olan bunu alıcıya hissettirmek ve daimi alıcıya dönüştürmek.. Amaç bu olmalı bence..

Geri