• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Wp Temasını Değiştirirsem Hit Kaybı Yaşar mıyım?

seoneo

Kayıtlı Kullanıcı
Çok merak ettiğim konulardan bir tanesi bu, şuanda kullandığım tema'yı türkçeleştirdim, üzerinde değişiklikler yaptım ama şimdi değiştirmek istiyorum, eğer temayı değiştirirsem hit kaybı yaşar mıyım? ya da zırt pırt tema değiştirmek seo için zararlı mıdır?

Url yapısı bozulmadıktan sonra olumsuz etki yapacağını sanmıyorum. Güncelleme iyidir hem :) Tecrübe etmiş olan varsa önerilerini alalım bakalım.

Merhaba, şimdi ki temanı ve yeni kuracağın temanı bizimle paylaşırsan eğer seo açısından inceleme şansımız olur.
Şöyle anlatayım, eğer şuan ki teman kuracağın temadan daha iyi ise o zaman hit kaybı yaşarsın. Tamamen kodlama ile alakalı birşey aslında.
Bir de bana soracak olursan çok önemli değil ise temanı değiştirme ufak bir yanlışınla siteyi telef edebilirsin.

kullandığım tema wikiwp teması. http://wikiwp.com/ bunun 1.1 modeli, şuanda 1.3 versiyonunu çıkarmışlar, onu türkçeye çevirmediğim için hala 1.1 i kullanıyorum.

biraz tema araştırması yaptım sonucunda işe yarar bir tema bulamadım, bu yüzden vazgeçtim aslında tema değiştirmeye.

Gayet hafif bir tema. Topbest ve Pytheas veya Caffeine temalarını inceleyebilirsin.

Topbest
Pythead
Caffeine

Seo açısından benim deneyimlediğim çalıştığım kelimeler de hızlı yükseliş sağladığım temalardır. Bu sebeple öneriyorum. Sende biraz incele.
Tabi ben free ve temiz olan dosyalarını buluyorum :)

Gayet hafif bir tema. Topbest ve Pytheas veya Caffeine temalarını inceleyebilirsin.

Topbest
Pythead
Caffeine

Seo açısından benim deneyimlediğim çalıştığım kelimeler de hızlı yükseliş sağladığım temalardır. Bu sebeple öneriyorum. Sende biraz incele.
Tabi ben free ve temiz olan dosyalarını buluyorum :)

mh magazine temasının premiumsuz olanını kullanmaya başladım, bakalım sonuç ne olacak. kısıtlı hali bile güzel temanın iyi iş çıkarmışlar.

Hit dusmez eger tema seo acisindan iyiysr temiz kod html5 css3 kaymak hibiyse dahada artar :)

Hocam bence en önemlisi url hatası vermeden değiştirmeniz.Çünkü temadan temaya geçişte olabiliyor bu tarz hatalar ve gözden kaçıyor.Sonra google paneline giriyorsunuz bakıyorsunuz bir ton bulunamadı bunu orada gösteren google elbet cezasını kesiyordur :)

Bytulu ya katılıyorum temalarınızı seçerken kodlamanın son sürümü olduğuna dikkat edin html 5 css 3 kodlamalar sıralamada farkı ortaya koyuyor. Bende çalıştığım firmalara tasarım kurarken en çok dikkat ettiğim konudur tema olayı. Çünkü herşey başlangıçta temel alır. Temel sağlam olmalı..

Tam tersi, olumlu etki yaratabilir. Daha kaliteli bir tema kullanacaksan. Mümkünse sana özel tasarım olsun.

Geri