• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Wordpress'te e-ticaret sitesi açmak?

TechnicaL

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşım bugün beni aradı ve alışveriş sitesi açmak istediğini söyledi.

Arkadaşım, çizim yapıyor. Yaptığı çizimleri birisi beğenmiş ve bu çizimleri defter kapağına basıp satmayı düşünüyorlar ve bu noktada benden yardım istediler. Daha önce hiç e-ticaret sitesi tarzında temalarla uğraşmadığım için çok bir bilgim yok. Üstelik, bildiğim kadarıyla e-ticaret sitelerinde ssl sertifikası, sanal pos gibi online alışveriş için gerekli bir takım ıvır zıvır gerekli diye biliyorum. Bu konunun gerek tema önerisi, gerekse de cepten çıkacak maliyetleri minimum ve maksimum şekilde bilgilendirip, yardımcı olacak arkadaşları konu altına bekliyorum. :)

100 Tl tema.ninja e ticaret teması ve 150 Tl ssl ve sabit ip'li 1 yıllık hosting

Tema icin tema grubunda bulunan bazı temalar mevcut onlardan da kullanabilirsiniz

ödeme kısmı için iyzico bir incele istersen sanal pos gerektirmiyor, ssl de gerektirmiyor anladığım kadarıyla. Fakat kullanmadım, o nedenle olumlu olumsuz yorum yapmayayım. Tema olarak woocommerce destekli bir tema kullanabilirsin. elegantthemes divi gibi.

100 Tl tema.ninja e ticaret teması ve 150 Tl ssl ve sabit ip'li 1 yıllık hosting

Tema icin tema grubunda bulunan bazı temalar mevcut onlardan da kullanabilirsiniz

tema.ninja'daki tema klişe bir tema ve o sitenin müşteri memnuniyeti ortada olduğu için orayı tercih edeceğimi sanmıyorum.

ThemeForest'ta ya da başka sitede güzel bir tasarım varsa aklınızda link olarak eklerseniz çok sevinirim.

ödeme kısmı için iyzico bir incele istersen sanal pos gerektirmiyor, ssl de gerektirmiyor anladığım kadarıyla. Fakat kullanmadım, o nedenle olumlu olumsuz yorum yapmayayım. Tema olarak woocommerce destekli bir tema kullanabilirsin. elegantthemes divi gibi.

İyzico'yu tavsiyeniz üzere inceledim ve gayet güzel bir sistem. Başlangıç ücreti olmaması ve woocommerce ile WPentegre olması güzelmiş. Yaptığı %2,5 kesinti de çok yüksek bir oran değil, sanal pos yerini bunu kullanacağım galiba, tavsiyeniz için teşekkürler. Ayrıca, tavsiye olarak verebileceğiniz bir tema varsa link olarak eklerseniz çok sevinirim. :)

eticaretkitini öneririm hocam 2 günde teslim herşey entegre buyrun buda %10 indirim kuponu 05f55b38

Tavsiye için teşekkürler hocam ama şu anlık WP dışında böyle hazır sistem kullanmayı düşünmüyorum.

elegant themes divi bir göz at istersen istediğin gibi ayarlayabiliyorsun, az biraz bilgin var ise kendin de düzenleyebilirsin. Kullanması rahat bir tema. woocommerce desteği de var.
buradaki bir başlık olan premium temalar arasında da var.
Iyzıco kullanırsan deneyimini buradan paylaşabilirsen sevinirim, bir fikrimiz olur.

Tema.ninjadan eğer yeterli wordpress+php+css bilgisine sahip değilseniz tema almanızı önermem.
iyzico için ssl+sabit ip+sözleşmeler+başvuru sırasında vergi levhası banka dekontu imza sirküleri gerekli.
Woocoomerce wordpress altyapısında bir eklenti olduğu için geliştirmeye müsait bir yapıda.

Geri