• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Wordpress mailler spama düşüyor?

elegan

Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar, örneğin forum eklentisin de veya soru cevap eklentisinin bildirimleri spam klasörüne düşüyor , birincile düşmesi için ne yapmalıyım?

özellikle @cryptosam valla abi seoscry'ın tüm mailleri geliyor sen bir aydınlar beni :)

Yandex Kurumsal kullan mail server + wpde wp mail smtp gibi bir eklenti vardı mailleri php değil smtp ile gönder kolay gelsin

Sen yandex kurumsal a alan adını bağlayıp dkim ve SPF ayarladınmı? Bunları araştırıp dns alanına txt eklersen düşer inboxa

aynen abi söylediğin iyi oldu bu dijital imza ve spf yapmalıymışın, yapıp birde öyle deneyelim, eyvallah.

@cryptosam abi meşgul ediyorum dabu dijital imza vs yaptım da şu dsn1 dns2 ns olayı var o nedir? şart mı? çünkü hata alıyorum nsleri kabul etmiyor.

Nsleri yandexe aktarmayacaksın hacım. Yandex kurumsaldan ayarlarını yapacaksın bitecek. cryptosam.com da şu resimde en alttaki gibi spf eklenir anlatmıştım. Ona benzer dkim eklenir txt olarak. http://www.cryptosam.com/cloudflare-ile-site-ip-adresi-gizleme/

cloudflare-ip-adresi-gizleme.png

ben tüm ayarları doğru yaptım ancak wordpress 'e kurduğum smtp eklentileri hep smtp failed diyor. Bağlantı ayarlarına neler yazacağız bulamadım.

yok hocam hata verio yine

The result was:

bool(false)

The full debugging output is shown below:

object(PHPMailer)#7072 (69) {
["Version"]=>
string(5) "5.2.7"
["Priority"]=>
int(3)
["CharSet"]=>
string(5) "UTF-8"
["ContentType"]=>
string(10) "text/plain"
["Encoding"]=>
string(4) "8bit"
["ErrorInfo"]=>
string(35) "SMTP Error: Could not authenticate."
sanırım ben mail yönlendirmesini eksik yaptım. Gerçi yandex kurumsal sayfasından emaili açabiliyorum. Anlayamadım ki.

Geri