• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Wicked article creator ilk izlenimler

selimania

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba mtasdemir arkadaşın forumda yaptığı tavsiye ile dün 60 dolara (blackfriday indirimi ile) aldım.
http://www.seocry.com/konular/95-tekillikte-spin-ingilizce-makale-almak-copyscape-resimli.137/

Şimdi sizlere ilk izlenimlerimi aktarmak istiyorum. Program ile vaad ettiği gibi %80 üzeri orjinal makale yazmak içten değil. Ana site haricinde ingilizce bilmeseniz dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat ana siteniz için ingilizce bilmeniz şart.
Dün yayınladığım 4 makaleyi copyscape'te orjinal mi diye baktım. 3'ü orjinaldi. Birisi mtasdemir arkadaşın tavsiye ettiği gibi kendi veritabanından alarak yaptım. %97 eşsiz diyordu. copyscape te de öyle çıktı. Geri kalan üçünü aratarak yaptırdım. Orjinalliğini %88 gösteriyordu. Copyscape sonuçlarına göre gerçektende öyle çıktı. Ek olarak şunu da belirteyim. Benzer çıkan cümleler tek bir yerde çıkmıyordu. 3-4 farklı adreste yani birbirlerini kopyalamış yerlerde çıktı. Ben de bunun üzerine ufak değişiklikler yaptım.

Ana sitede kullanım için aslında çok da uygun değil. Kesinlikle ingilizce biliyor ve ek olarak konununuza hakim olmanız gerekiyor. Karşılaştığım sıkıntılar bazısı şöyle:

Bir sitede hedeflenen anlatımı paragraflar halinde madde madde açıklamaya girişmiş. WAC buradan kopyalamış ve maalesef sadece bir paragrafını almış. hatta başından da değil ortasından almış. Konu bütünlüğü açısından ciddi sorun yaratıyor. Bu nedenle konuya hakimiyetiniz gerekiyor.

Bir de program size bir başlık öneriyor. Bu başlık yazı ile uyumsuz olabiliyor.

Güzel tarafı ise gayet güzel makaleler ortaya çıkıyor. Daha önce günde iki tane özgün makale yazayım diye çırpınıyordum. Bu program sayesinde bunu rahatlıkla 4-5 e çıkartabilirim ve bunları ana sitemde kullanabilirim. yan sitelerim için ise sonsuz bir kaynak yaratmış oluyorum.

Tavsiye eder misin diyesoracak olursanız, orta düzeyde bir ingilizceniz var ise ve konunuzuda hakimseniz ana sitenizde dahi kullanabilirsiniz.
Yan siteleriniz için ise kesinlikle düşünmeyin, 5-10 tane yan site için kaynak bulacağım diye uğraşmanıza gerek kalmıyor. Ben bu yüzden yan site dahi açmam diyordum. Ana siteye 2 tane yazıyı zor girerken, bir de yan sitelere nasıl gireceğim diye dert ediniyordum. Şimdi 4-5 tane wordpress 4-5 tane blogspot açacağım.

Almak isteyenler için mtasdemirin refli linkine tıklayabilirsiniz. Ben farkında olmadan refsiz aldım. Dilerseniz arkadaşın katkılarına bu şekilde yardımcı olabilirsiniz.
http://goo.gl/OCFDch

Son düzenleme:
Öncelikle hayırlı olsun dilerim. Keşke ref linkimden satın alsaydınız. :) Neyse.
Ben WAC Database den çıkardığım makaleleri için alt başlıklarımı Keyword Reasearcher dan bulduğum dip anahtar kelimeler ile güçlendiriyorum. Örneğin
anahtar kelime + .... (en çok aranan kelimeler) toplu bir şekilde spin yapıp Wac Database in vermiş olduğu Spun makale de aralara yerleştiriyorum. 2 adet. Bu şekilde atıyorum 100 makale generate ettiğimde her makalem için h2 taglerim de oluşuyor.
WP inject ile de resimlerime image tanımlayıp bunları watermark eklentisi ile özgün hale getiriyorum.
Daha sonra siteme aktaracağım her hangi bir makaleyi yüklerken uzun kuyruk ve kısa kuyruk link alımlarımı yapıyorum. No follow bir kaç tane do follow dabi ki. (Daha kolay olsun diye Automatic seo links kullanıyorum. otorite kelimelere wikipediadan nofollow linkli kelimeler veriyorum).

2 hafta da bir sitem 200 e yakın index aldı. 20-30 benzer sonuç diye dışladı.
Trafik olarak günde 10 kişi gerek referal sayfalarımdan (face falan) gerekse arama kelimelerinden ulaşıyor. Şu sıralar içerik eklemeyi durdurdum ilgili sitemde. Biraz dinlensin bakalım son durumlar ne olacak trafik konusunda :)

Not: İlla ki bazı çıkışlarda program sıkıntı verecektir. Ona da manuel müdahale edince fazla bir sorun kalmıyor. İlgili sitemin alexası 1 milyona kadar indi 2 hafta da :)

Öncelikle hayırlı olsun dilerim. Keşke ref linkimden satın alsaydınız. :) Neyse.
Ben WAC Database den çıkardığım makaleleri için alt başlıklarımı Keyword Reasearcher dan bulduğum dip anahtar kelimeler ile güçlendiriyorum. Örneğin
anahtar kelime + .... (en çok aranan kelimeler) toplu bir şekilde spin yapıp Wac Database in vermiş olduğu Spun makale de aralara yerleştiriyorum. 2 adet. Bu şekilde atıyorum 100 makale generate ettiğimde her makalem için h2 taglerim de oluşuyor.
WP inject ile de resimlerime image tanımlayıp bunları watermark eklentisi ile özgün hale getiriyorum.
Daha sonra siteme aktaracağım her hangi bir makaleyi yüklerken uzun kuyruk ve kısa kuyruk link alımlarımı yapıyorum. No follow bir kaç tane do follow dabi ki. (Daha kolay olsun diye Automatic seo links kullanıyorum. otorite kelimelere wikipediadan nofollow linkli kelimeler veriyorum).

2 hafta da bir sitem 200 e yakın index aldı. 20-30 benzer sonuç diye dışladı.
Trafik olarak günde 10 kişi gerek referal sayfalarımdan (face falan) gerekse arama kelimelerinden ulaşıyor. Şu sıralar içerik eklemeyi durdurdum ilgili sitemde. Biraz dinlensin bakalım son durumlar ne olacak trafik konusunda :)

Kusura bakma hocam hiç farkında değildim refli olduğunun :( bilseydim kesinlikle öyle alırdım.

hocam bende bunu almayı düşünüyordum @mtasdemir linkin üzerinden alayımda boşa gitmesin ama kuracağım paravan bloglarda bunu hemen kullanabilir miyim onu merak ediyorum yani verdiği makaleler kullanışlı mı benim tereddütlerim var anlam bütünlüğü oluşturabiliyor mu yani ben yan-paravan siteleriminde iyi olmasını zamanla gelişmesini istiyorum gerçekten kullanmak gerekir mi?

hocam bende bunu almayı düşünüyordum @mtasdemir linkin üzerinden alayımda boşa gitmesin ama kuracağım paravan bloglarda bunu hemen kullanabilir miyim onu merak ediyorum yani verdiği makaleler kullanışlı mı benim tereddütlerim var anlam bütünlüğü oluşturabiliyor mu yani ben yan-paravan siteleriminde iyi olmasını zamanla gelişmesini istiyorum gerçekten kullanmak gerekir mi?
paravanlara hiç düşünmeden kullanabilirsin. Özellikle tier1 olan makaleleri.
paravan bloglar için oldukça yeterli ana siten için yeterli değil. Onu da orta düzey ingilizce ile halledebilirsinz

Heavy spun yerine direk spun yaptığınız zaman söylediğiniz sorunların bir kısmından kurtulabilirsiniz. Bir de tahminim 75 usd lik sürümü almışsınız wac premium dan oluşturmayı deneyin makaleleri bu sorunların bir kısmının da önüne böyle geçersiniz.

Ek olarak t1 - t2 için kullanacaksanız paraya kıyıp seo content machine de kullanabilirsiniz, aklınızda olsun.

peki bu alanda en iyi ve kapsamlı aynı zamanda konu bütünlüğü oluşturabilen program nedir bile var mı?

Ana Siteler İçin Kullanım Hakkında
Bu program ile üretilen içerikler, esasında ana site içinde kullanılabilir. Nitekim ben kullanıyorum. Ancak büyük bir cambazlık yeteneğine sahip olmanız gerekir. Aslında cambazlık demeyelim de Onpage Seo kurallarına uymak diyelim. Eğer günlük limiti aşmazsanız. Normal özgün makale hazırlama mantığında makaleleri yüklerseniz, günlük süreçlendirmeler yaparsanız, etiket sayılarını uygun tutarlılık kurallarına göre düzenlerseniz ve makaleyi yüklerken bir kaç manuel ayar yapabilirseniz bu sistem ana siteler için kullanılabilir.

Düzenleme: Makalelerde zaten belirli bir konu bütünlüğü var. İnsanlar sizden bilimsel makale beklemezler. Niche site yaparken amaç biraz tanıtım ve biraz faydalı bilgi vermektir. Zaten oradaki ortaklık ürünlerinizden dönüşüm elde etmek amaçtır.

Paravan Siteler İçin Kullanım Hakkında
Üstte anlattıklarımın hepsi paravan siteler için de geçerli. Ancak biraz tabi rölatif olabilirsiniz. Gene de hassas olun paravanlara eklerken. Paravanların paravanlarına çalışma yaparken salın çayıra Mevlam kayıra :)

Sonuç : Ve paravan açılsın Abuzer bey Kezban hanım kavuşsun :) bla bla :)

Bugün program ile oluşturduğum bir yazıma gerçek bir adam 230 kelimelik yorum girmiş. Sanırım bu programın başarısını gösteriyor.
Yalnız adam yazıda bazı cümleleri tam bağlayamamışsın editöründen bir okuyup düzeltmesini iste demiş. Bunun için makaleyi birkaç kez okumuş ve 3-4 farklı spin makaleyibir araya getirerek yazmıştım. Yine de bazı noktalar gözümden kaçmış demek ki.

edit: kelimeyi tam saymamıştım word'den baktığımda 230 olduğunu gördüm o nedenle güncelledim.

Son düzenleme:
Bugün program ile oluşturduğum bir yazıma gerçek bir adam 100 kelimelik yorum girmiş. Sanırım bu programın başarısını gösteriyor.
Yalnız adam yazıda bazı cümleleri tam bağlayamamışsın editöründen bir okuyup düzeltmesini iste demiş. Bunun için makaleyi birkaç kez okumuş ve 3-4 farklı spin makaleyibir araya getirerek yazmıştım. Yine de bazı noktalar gözümden kaçmış demek ki.
Harika bu işte :) programı ben de alacağım biraz nakit biriktireyim :)

Yaw parayı ödedikte download linki gelmedi, ticket açtım bakalım noolacak...
Mail adresinize Jvzoo bağlantılı bir link gelir veya satın alma işlemi veya ödeme işlemi bittikten sonra o sayfada size yönlendirme yapılır. orada login bilgileri verilir. Sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi gerekir normalde

Geri