• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

VIP hk.

@monolog arkadaşımızın attığı konudan kullanılan servisleri görebilirsin. Bu servislerin ne işe yaradığını google'dan ufak bir araştırmayla bulabilirsin. Sadece servisin ismini arayıp Türkçe sonuçları listelersen daha kolay olur senin için.

Arkadaşlar açıklama yapmış ama ben gene de birşeyler yazayım buraya. Sanırım ufakta olsa forumda bir yanlış anlaşılma var VIP bölümünü hakkında. (Konuyu açan arkadaş için söylemiyorum.) VIP bölümü diğer sitelerden farklı olarak para kazanma için açılmış bir bölüm değildir. Oradaki servislere verilen parayı ve VIP üye sayısını bölerseniz bunu görebilirsiniz. Bir nevi amme hizmeti olarak görebilirsiniz.

VIP Bölümünde ; Dünyada seo alanında en çok kullanılan online servisler var, Backlinklerinizi indexletmek için bir servisler var, Kendi sitenizin ve rakip sitelerin backlinklerini, hareketlerini kontrol edebileceğiniz servisler var, on-page seo analizi yapabileceğiniz servisler var, anahtar kelime zorluk derecesi ölçebileceğiniz servisler var.
Aklınıza takılan başka bölümler olursa bu konu altında sorularınızı sormaya devam edebilirsiniz.

tamam arkadaşlar ben orada premium seo araçlarının/servislerinin paylaşıldığını biliyorum ben yalnızca o araçların açıklamalarını/yararlarını istemiştim internetten bakınca pek doğru dürüst türkçe bilgiye ulaşamadım bazısı için. yinede tşekkürler

tamam arkadaşlar ben orada premium seo araçlarının/servislerinin paylaşıldığını biliyorum ben yalnızca o araçların açıklamalarını/yararlarını istemiştim internetten bakınca pek doğru dürüst türkçe bilgiye ulaşamadım bazısı için. yinede tşekkürler
https://www.google.com.tr/#q=ahrefs+nedir

şimdi bizim anlatımımızdan çok daha iyi anlatımlar göreceksin. her servisi bu şekilde bile aratsan bulursun anlatımlarını.

Ahrefs hesabı = Sizin ve rakip sitelerin backlinklerini analiz etmenizi sağlar.
Majestic Seo hesabı = Backlink analizi yanı sıra referanslarnızın durumunu ve backlink geçmişini grafik halinde gösterir. Ayrıca farklı değerlendirmeleri mevcuttur.
Semrush hesabı = Bu site ile hangi kelimelerden hit aldığını, hit yüzdelerini ölçümleyebilirsiniz. Backlink analiz Sistemi de vardır fakat ahrefs gibi sağlıklı çalışmaz.
Moz Pro Hesabı = Site içi seo konusunda mükemmel denilebilecek bir servis. ÖRN: Sitede ; tekrar eden konu, gereğinden uzun meta açıklamaları, anahtar kelimenizin arama motorlarındaki sıralaması ve durumu, rakip sitelerle kendi sitenizin karşılaştırmalı analizini yapabilirsiniz.
İndexification hesabı = Aldığınız linkleri indexletmenizi sağlayan serviz.
Premium Drops = Gelişmiş bir domain analizservisi.
SpyFu Hesabı = Adwords ve Seo için anahtar kelimeleri analiz edebileceğiniz bir servis.

Ahrefs hesabı = Sizin ve rakip sitelerin backlinklerini analiz etmenizi sağlar.
Majestic Seo hesabı = Backlink analizi yanı sıra referanslarnızın durumunu ve backlink geçmişini grafik halinde gösterir. Ayrıca farklı değerlendirmeleri mevcuttur.
Semrush hesabı = Bu site ile hangi kelimelerden hit aldığını, hit yüzdelerini ölçümleyebilirsiniz. Backlink analiz Sistemi de vardır fakat ahrefs gibi sağlıklı çalışmaz.
Moz Pro Hesabı = Site içi seo konusunda mükemmel denilebilecek bir servis. ÖRN: Sitede ; tekrar eden konu, gereğinden uzun meta açıklamaları, anahtar kelimenizin arama motorlarındaki sıralaması ve durumu, rakip sitelerle kendi sitenizin karşılaştırmalı analizini yapabilirsiniz.
İndexification hesabı = Aldığınız linkleri indexletmenizi sağlayan serviz.
Premium Drops = Gelişmiş bir domain analizservisi.
SpyFu Hesabı = Adwords ve Seo için anahtar kelimeleri analiz edebileceğiniz bir servis.

Dayanamayıp açıklamışsınız :D ellerinize sağlık yetmiştir herhalde arkadaşa.

Geri