• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Ürün Videoları Nasıl Hazırlanabilir?

yasaronal

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar, e-ticaret sitem için hazırlamayı düşündüğüm videolar için program ve biraz da fikir almak için sizlere danışmak istedim. Ürünler tanıtıcı videolar hazırlamak niyetindeyim. Mesela reçel satışı yapacağım diyelim. İşte kayısı reçeli için kayısı görselleri, reçel kavonuzunun bulunduğu görsel çalışmalar, reçel markasıyla ve ürün detayları ile ilgili yazılı açıklamaların bulunduğu bir görsel şov istiyorum. Şuanda Camtasia Studio 8 programı bilgisayarımda kurulu, fakat benim istediğim şeyleri tam olarak yansıtamaz zannediyorum. Bunun ile ilgili hangi programı, ne şekilde kullanabilirim? Tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim.

Takipteyim.. @yasaronal ,ayrıca e-ticaret için bilgi verirseniz sevinirim, tek ürün mü çoklu mu? altyapı, tedarik vb. nasıl yapıyorsunuz acaba?

Merhaba @serdar41 e-ticaret sektör olarak doğal ürünler. Şuanda faaliyette olan bir mağazam var ve mevcuttaki ürünleri internette pazarlayacağım. Sistem altyapısı olarak opencart kullanacağım. Tema işlemlerini hallediyorum. Ödeme altyapısı olarak iyzico yu başlangıç aşamasında kullanmayı düşünüyorum. Ürün tedariğini mevcutta işyerim için yaptığımdan dolayı internette stok sıkıntım olmayacak...

Aslında after affect işimi hayli hayli görür. Ama Dediğiniz gibi zor program. Bi kurup denemek Lazım. Sonuçta millet anasının karnında öğrenmiyor

Hocam eğer işim grafiksel olarak kaliteli olsun kendini izletsin diyorsan en azından After Effects veya Apple Motion tarzı bir program kullanmanızda fayda vardır. Çok daha profesyonel çalışmalar istiyorsan Cinema 4D gibi bir programa göz atabilirsin.

Geri