• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Ücretsiz telefon numarası

Cihan

Kayıtlı Kullanıcı
Hala bilmeyen arkadaşlarımız vardır diye paylaşıyorum.

Arkadaşlar Voip sistemi kullanarak, şehrinizin alan koduyla başlayan veya 0850 ile başlayan telefon numaralarını ücretsiz alabilirsiniz.

Yeni bir iş kuruyorsanız veya evden çalışıyor ve kurumsal bir kimliğe sahip olmak istiyorsanız, yeni bir telefon numarasına ihtiyacınız olabilir. Bunun için vergi levhasına sahip olmadan ve hiç ücret ödemeden numara almanızın yolu, EkoGSM'dir.

İhtiyacı olan arkadaşlar var ise www.ekogsm.com dan başvuru yapabilir.

Aldığınız telefon numarasını da ücretsiz olarak istediğiniz telefona yönlendirebilirsiniz.

Bu sayede hiç para harcamadan, insanların size ulaşacağı bir numaraya sahip olursunuz.

Eğer dakika,sms veya diğer hizmetlerden de faydalanırsanız, hem kendinize hem de bana katkı sağlamış olursunuz.

İyi çalışmalar dilerim.

Sorularınızı yöneltin elimden geldiğince yanıtlayayım.

Voip adaptör ihtiyaçlarınız için de yardımcı olurum.

Son düzenleme:
Şirket olma zorunluluğu var mı?

Yeni bir iş kuruyorsanız veya evden çalışıyor ve kurumsal bir kimliğe sahip olmak istiyorsanız, yeni bir telefon numarasına ihtiyacınız olabilir. Bunun için vergi levhasına sahip olmadan ve hiç ücret ödemeden numara almanızın yolu, EkoGSM'dir.

Çok güzel bir sistem ve şirket olmaya gerek olmamasıda iyi evden iş yapanlar ve daha fazla ilgi çekmek için kullanacaklara baya yarar sağlar.

Çok güzel bir sistem ve şirket olmaya gerek olmamasıda iyi evden iş yapanlar ve daha fazla ilgi çekmek için kullanacaklara baya yarar sağlar.

Evet aynen öyle, baya kullanıcımız mevcut.

Kurumsal üyeler için de baya kullanışlı. Ticari isimleri ile SMS gönderme şansları mevcut.

Sistemin daha sayamadığım onlarca özelliği var.

Ses hizmetleri, faks, sesli reklam ve sanal santral hizmetlerini kesinlikle öneririm.

sistem çok güzel arkadaşlar. 0850 li bir hat sahibi olmanızın yanında çok cüzi miktarlara 0 hattan aramalar da yapılabiliyor. isim üzerinden sms sistemide var.
ben web sitesi yaptığım müşterilerime host ve domainde satıyorum aynı zamanda. hosting sitemin ismini kullanarak sms atma olanağı sunuyor.

Aynen öyle. Ayrıca belirtmeden geçmeyelim.

Aldığınız 0850 li numarayı tamamen ücretsiz bir şekilde cep numaranıza yönlendirebilirsiniz.

Diğer operatörlerdeki gibi yönlendirme ücreti ödemezsiniz.

Yani nerede olursanız olun, işinize gelen çağrıyı cebinizden yanıtlayın. Konuşma süresine de ücret ödemeyin. Hesabınızda bakiye olmasa da sistem çalışır.

bildiğim kadarıyla 0850 ile başlayan tüm numaralar 840 ile devam ediyor - en azından ben öyle alabildim :)

0850 222 bankaların kullandığı alt yapı turkcell superonline ait
Almış olduğunuz telefon sağlayıcısı ile ilgili bir durum

Güzel bir sisteme benziyor üye olduk ama müşteri panelini bulamadım, evraklardan sonra mı gönderiliyor panel bilgileri.

bildiğim kadarıyla 0850 ile başlayan tüm numaralar 840 ile devam ediyor - en azından ben öyle alabildim :)

Hayır dönem dönem açılan havuza göre numaralar değişir. Misal benim numaram 0850 302 62 67. Bu dönem 840 serisi mevcut, o bitince yine değişecektir.

Güzel bir sisteme benziyor üye olduk ama müşteri panelini bulamadım, evraklardan sonra mı gönderiliyor panel bilgileri.

Belgeleri sanal ortamdan gönderdiğiniz takdirde paneliniz aktif edilir ve şifreniz cep telefonunuza gönderilir.

Belgeleri ıslak imzalı şekilde, ücretsiz olarak posta yoluyla gönderdiğiniz takdirde tescil işleminiz tamamlanır.

www.ekogsm.com Canlı destek bölümünden veya 0850 303 0 303 den yardım alabilirsiniz.

Ayrıca önümüzdeki yıl için Toplu SMS yatırımı yapmak isteyenler,

Yılbaşına kadar olan kampanyalardan faydalanırsanız,

Çok büyük fiyat avantajı elde edeceksiniz.

Bilginiz olsun.

335719_netgsm-yeni-yila-ozel-paketler-netgsm-bayiler.jpg

Geri