• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Ücretsiz olarak sitenizin reklamını yapın.

ben yazı gonderdım ama bu içerikte reklam var trzı bıde daha once yayınlanmıs dedıler. link verdim sadece kendi reklamımızı nasıl yapıcaz ?
bir kaç adımda spartacus olmak diye bir başlıktı :D

Hacım bu cok kotu olmus yapmıs oldugun calısma bosa gitti gibi biraz 07:30 'da bu sekilde buldum .=(

Hacım bu cok kotu olmus yapmıs oldugun calısma bosa gitti gibi biraz 07:30 'da bu sekilde buldum .=(
Sorma hocam site üzerinde yeni bir eklenti üzerine çalışıyordum dün gece saat 12 gibi kodlarda çok ufak ni noktalama hatası yaptım sitenin gittiğini görünce eski haline getirdim yolladım bende düzeldi çıktı sabah girince jeton düştü bende cache eklentisi açık nerden bilim eklenti bu sayfayıda cacheleceğini düzeletmek için saatlerce 7 den beri uğraşıyorum şimdi düzeltince foruma girdim cacheleri silince düzeldi :)

Bu arada 150 kişi gelmiş onediodan

Rahat gorur dusuncesi icindeyim boyle guzel tiyolar iy is yapiyo hafta sonu su siteleti bi aciyim bende yapicam :).

Benimde hürriyet bumerang da platin üyeliğim var. eğer konunuz seçtiğiniz kategoride ya da ana sayfada manşete düşerse güzel hit getiriyor. Çok nadir fakat bazen yazdığınız haber özgün ve içerik konusunda tatmin edici ise hürriyet kendi sayfasında da yayınlıyor.

Benim istatistiklerden, manşete düşen birkaç haber.

Sitede: http://www.fikirlazim.net/

film sitesinde olur mu? illegal olduğu için linkleri yayınlamazlar diye düşünüyorum..

Geri