• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Ucretsiz Google Siralama Bulucu.

fransasoft

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Free Monitor For Google programi uzun zamandir siralama kontrollerini yapmak icin kullaniyordum cok basit bir arayuze sahip oldugu icin 5 dk da programi kullanmayi ogrenebilirsiniz. kurulumu yaptiginiz sirada Ulke secimini site dilleriniz hangi dil de ise secim yapip kurulumu tamamlaya bilirsiniz . benim bildigim kadari ile programda site ekleme ve keywords ekleme sinirlamasi yok mesela kurulumda Turkce yi sectiniz sonradan almanca bir sitenizi ekleyim keyword eklediniz ust menuden options - preferences 'e tiklayip country den Almanya yi secerseniz arama sonuclarini google.de ye gore veriyor. Programi Burdan indirebilirsiniz.
6tEiO1k.png

Indirme Linki

Yazim hatalari icin kusuruma bakmayin elimden geldigi kadar anlatmaya calistim.

Teşekkürler eline sağlık.
Yeni buldum bu programı yavaş oluyor biraz ama çok işe yarayan bi program. Ayrıca çok arama yaptığında google bazen engelleyebiliyor güvenlik resmi sorabiliyor. Denk gelirseniz şaşırmayın.

Program kullanmak isteyenler için iyi olur. Gserp daha pratik bence. Aynısının site versiyonu gibi. Hem google arama kısıtlamasına takılma derdi yok.

Tesekkur ederim fransizca cok daha kullanisli ucretsiz bir program daha buldum bir seo forumuna ait onu detayli cozup anlatimini yapicam ilk firsatta..

Cuterank'ı tavsiye ederim oldukça kullanışlı, hızlı ve grafik kalitesi daha da yüksek. Tek bir proje için Cuterank'ı değerlendir derim.

bu program ile arama derinliğini ilk 50 sıra ile sınırlı tutun, aksi taktirde program işini bitirince google.com'a girerseniz google size "hayırdır olum, senin bilgisayar anamı ağlattı.gir bakalım doğrulama kodunuda görelim insan mısın yoksa robot mu" diyor.

bilginize ola.

ille arama derinliğini geniş tutucam derseniz normal bilgisayardan bağımsız bir bilgisayarda yapın ve programla işiniz bitince adsl modem'i kapatıp açtıktan sonra normal bilgisayarınızdan internete girin.

benden söylemesi

Geri