• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Twitter Oto Takip-Unf ve Diğer Kodlar

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,

Konuyu uzatmıcam. Takibe takip yöntemi ile Twitter hesabı kasıyorsanız ve bir fenomen haline getirmeye çalışıyorsanız sizi takip etmeyenlerin takibini bırakmak önemli. Veya hızlı bir şekilde insanları takip etmek. Lafı uzatmadan sizlere Twitter sistemlerine para kaptırmamanız için bir kaç koddan bahsedicem.

Yapmanız gereken Google Chrome, Opera ve Yandex gibi tarayıcılarda sağ tık yaparak "Öğeyi Denetle" demek. Daha sonra "Console" sekmesine gelmek ve aşağıdaki kodu yapıştırmak. Örneğin; büyük bir profilin takipçilerini takip etmek istediğinizde;

Kod:
__cnt__=0; jQuery('.stream span.button-text, span.follow-text').each(function  (i, ele) { ele = jQuery(ele); if (ele.css('display')!='block')  {console.log('already following:', i); return;} setTimeout(function () {ele.click();}, __cnt__++*500); });

Takip etmek istediğiniz kişilerin ne kadar çok olmasını istiyorsanız sayfayı o kadar çok aşağı kaydırın. İyi güzel de ben bu sayfayı aşağı kaydırma ameleliğini sevmedim diyorsanız aşağıdaki kod sizin için sayfayı aşağı kaydıracaktır.

Kod:
$(document).ready(function () {
    var zamanlayici = false;
    zamanlayici = setInterval(function () {
        var sayfaKaydirma = $(window).scrollTop();
        if (sayfaKaydirma + $(window).height() == $(document).height() || sayfaKaydirma + $(window).height() > 90000
        ) {
            clearInterval(zamanlayici);
        } else {
            sayfaKaydirma = sayfaKaydirma + 2000;
            $('html, body').animate({
                scrollTop: sayfaKaydirma
            }, 1);
        }
    }, 570);
});

Sayfa kaydırma işlemini yaptıktan sonra oto takip kodunu hemen kullanabilirsiniz.

Peki buraya kadar güzel... Peki sizin takip ettiğiniz ancak size geri dönüş yapmayan kişilerin takibini nasıl bırakacaksınız? Aşağıdaki kodumuz sayesinde bunu yapmak da gayet mümkün. Öncelikle sizin takibinize geri dönüş yapmayan kişileri bulmak için Profilinize ve oradan da takip ettiğiniz kişiler sayfasına gidin. Daha sonra aşağıdaki kodu "Öğeyi Denetle" ve "Console" sekmelerinden seçin ve kodu yapıştırın. Hepsi bu kadar geçmiş olsun.

Kod:
setInterval(function() {
$(".FollowStatus").each(function(){
$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
});
$("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click();
}, 20000);
setInterval(function() {
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
}, 30000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
},5000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},1000);

Aceleyle yazdım. Bu forumun ve Samet hocamın bilgi paylaşımındaki samimiyetine fazlasıyla inandığım için bu forumun işe yarar bilgilerle dolmasını temenni ediyorum. Kolay gelsin herkese.

çalışmakta. teşekkürler..

tek sıkıntı oto takip aşamasında bilgisayar bir hayli kasıyor.

Abartmadıkça birşey olmaz. Zaten ikibin takipçiniz olmadan siz ikibin üzeri kişiyi takip edemiyorsunuz. Birden ikibin follow atmak yerine 200-300 az az gidip bir iki gün sonra geri takip etmeyenleri temizlemek iyi olabilir. Ben öyle yapıyorum :)

ufak bir nokta var onun için bir çözüm var mı, benim takip ettiğim ama beni takip etmeyen hesaplar var ben onları genede takip etmek istiyorum, kodla takip etmeyenleri kaldırınca onlarda gidiyor onlar için bir şey yapılabilir mi

Hesabın bloke olması gibi bir durumla karşılaşmadım ben işlemi 1 kere yaptıktan sonra 24 saat bekliyorum daha sonra tekrar yapıyorum.

@Heisenberg;

Hocam ne demek istediğinizi anlayamadım?

@elegan;

Bu konuda bir bilgim veya fikrim bulunmuyor, malesef.

bencede çok abartmayın arkadaşlar twitter bir kere benim hesabımı hızlı bir şekilde takipçi artırmak ve takipçileri bırakarak fayda sağlamak sebebiyle banladı Allahtan birkaç gün önce gerçekten hesap hacklenmiştide onu bahane edip kurtarmıştım

Allah razı olsun bugün başladım bende takipe takip olayına 100 kişiyi takip ettim sıkıldım. Süper oldu benim için bu paylaşım. Akşam deneyeceğim.

Sağolun hocam çalışıyor özellikle takip etmeyeni takipten çık kodu baya bi hoşuma gitti, ama tarayıcı kasmaya başlıyo bi süre sonra arada sayfayı yenilemek gerekiyor

Geri