• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Twitter Oto Takip-Unf ve Diğer Kodlar

15- 20 takipten sonra duruyor. Kodu tekrar yapıştırınca devam ediyor. Sebebi ne olabilir.

15- 20 takipten sonra duruyor. Kodu tekrar yapıştırınca devam ediyor. Sebebi ne olabilir.

Eski profil tasarımları ile yeni profil tasarımları arasında farklılıklar bulunuyor. Bu yüzden bazı profillerde bende sorunlar yaşayabiliyorum. Ancak günlük takip limiti ile ilgili sorun da yaşıyor olabilirsiniz.

Sağolun güzel paylaşım. Fakat bazen engelliyor çok kişi takip ettiğimiz için bunun da bir çözümü olsa.

Son düzenleme:
Bende mevcut takip ettiklerim eğer listede görünürse bunları takibi bıraktı. Bunun düzelme durumu var mı?

mevzuyu anlaması biraz vaktimi aldı fakat anladıktan sonra faydalı birşey olduğunu anladım. Arkadaşlar kod çalışıyor. İlgililerine öneririm ;)

otomatik kaydırmalı olan bozulmuş galiba ama diğeri çalışyor emeğine sağlık.
Facebook için böyle birşey varmı ?

Öncelikle teşekkürler. Oldukça geç gördüm bu konuyu ve deneyeceğim.

Takip için nasıl bir seçim yapıyorsunuz bilmiyorum fakat misal t-shirt vb satan bir siteniz varsa twitter hesabı için mavi, kaft gibi hesapları takip etmek işi tanıtmak için faydalı olacaktır.

Biraz önce denedim, çalıştı.
Hoşça kalın takip etmeyenler o_O

Sent from mobile phone using Tapatalk

Son düzenleme:
Geri