• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Türkçe tek kelime güzel bir domain

Heisenberg

Kayıtlı Kullanıcı
lazım bana dostlar, düşmüş ya da satışı yapılan neler önerirsiniz. tek kelime olacak jenerik bi kelime olacak, bütçe domaine göre ayarlanır.

Sektör ne olacak? Godaddy Auctions'a güzel domainler 10 dolara filan düşüyor. Baktınmı oraya?

Sektör ne olacak? Godaddy Auctions'a güzel domainler 10 dolara filan düşüyor. Baktınmı oraya?
giyim, iç giyim e-ticaret sitesi olacak hocam böyle elma armut rimel gibi bi kelime arıyoruz, Godaddy Auctionsu inceliyorum şimdi orada nasıl bir filtre uygulamalıyız iyi bi domain için

giyim, iç giyim e-ticaret sitesi olacak hocam böyle elma armut rimel gibi bi kelime arıyoruz, Godaddy Auctionsu inceliyorum şimdi orada nasıl bir filtre uygulamalıyız iyi bi domain için
Ben genelde atıyorum sektör ne ise atıyorum temizlik şirketi ise temizlik kelimesini yazıp neler var bakıyorum. Yıllanmış için yıl seçimini uyguluyorum filtre olarak. Yaş vs yani. Sonrasında çıkanlarda uygun fiyatlıları ahrefsle inceleyip linkli ve temiz profilli siteleri alıyorum.

Ben genelde atıyorum sektör ne ise atıyorum temizlik şirketi ise temizlik kelimesini yazıp neler var bakıyorum. Yıllanmış için yıl seçimini uyguluyorum filtre olarak. Yaş vs yani. Sonrasında çıkanlarda uygun fiyatlıları ahrefsle inceleyip linkli ve temiz profilli siteleri alıyorum.
hocam şöyle yapsak siz bi ara oyun için bir kelime dosyası paylaşmıştınız, bunu ilk sırada ki bi kaç giyim sitesinde denesem 300 500 kelime elde etsem oradan sonra o kelimelere toplu olarak baksam domainleri boş mu diye :) o kelime toplama olayını nasıl yapabilirim, toplu domain sorgulamayı biliyorum ama giyim üzerine kelimeler lazım, siz nasıl yapmıştınız.

Semrushtan bir trial hesap açıp yapabilirsin. Sanal kartla 15 günlük trial alıp liste oluşturabilirsin.

Geri