• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Tumblr sitem çok yükselmiş PR3 olmuş nasıl reklam alabilirim

Heisenberg

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba
1 yıl kadar önce bir tumblr blogu açmış 1 hafta falan içerik girip sıkılıp bırakmıştım, dün tesadüfen googlede bi kelime arattım bi baktım ilk sırada benim blog, PR3 olmuş bir çok kelimede ilk sırada çıkıyor günlük 10K civarı hit oluşmuş şok oldum :D

Şimdi ben bu blogdan nasıl gelir elde edebilirim.

bende tam onu araştırıyordum adsense koyulabiliyor güzel bir temayla adsense koycam adsense hesabıma bişey olmaz umarım

tumblr kendide adsense reklamı yayınlıyor ama kişilerinde adsense koyabildiğini gördüm bir sorun olur mu acaba hazır onaylı adsense hesabım var ödeme aldığım kapatmasınlar hesabımı

10k site ve haberin yok öyle yatıyor öyle mi ? Aman Yarabbim :) Hocam baya merak ettim, bir mahsuru yoksa siteyi pm alabilir miyim ?

tumblra adsense koyabiliyorsunuz ben koyuyorum. bende merak ettim site adresini rica edebilirmiyim?

Geri