• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

TTnet 2015 en iyi internet paketleri?

Red

Kayıtlı Kullanıcı
TTnet 2015 en iyi internet paketleri hangileri arkadaşlar tavsiyede bulunabilecekler varmı? örneğin maliyeti düşürmek için ben yalın internete geçmeyi düşünüyorum kullanan 40 50 tl civarında yada daha düşük bilen varmı.

Diceksinizki sitesine bakın maş nasıl bir siteyse adam kayboluyo.

hocam yalın adsl geçınce 20tl cıvarı "yalın" kullandığın ıcın alıyorlar.TTNET ev hattını hiç bir görüşme yapmazsan 17 TL'ye verıyor :)
hem sabıt numaran oluyor hemde 3 tl kara geçiyorsun :)

hocam yalın adsl geçınce 20tl cıvarı "yalın" kullandığın ıcın alıyorlar.TTNET ev hattını hiç bir görüşme yapmazsan 17 TL'ye verıyor :)
hem sabıt numaran oluyor hemde 3 tl kara geçiyorsun :)

Olaya bak bunu göz göre göre devlet alıyor bide, sonra sen niye devlete kızıyon diyolar gelde kızma bile bile soygunculuğa izin veriyolar.

uydunet varsa geçin TTNetde en iyi falan diye birşey yok öyle bi dünya gene pahalı ne yaparsanız yapın pahalı yani.

uydunet'e kanmamanızı tavsiye ederim. 50gb AKN koyuyorlar 3 günde bitiyor geri kalan 27 gün 3 mbs kullanıyorum. güya 25 mbs fiber!

@MertcanGokgoz dizi, film, download ben çok aktif kullanıcıyım :D birde evdekiler var..

Ben odunmuşum o zaman hocam hiçbirşey indirmiyorum upload yapıyorum birazcık onada zaten kota yok :) bu arada 100mbit nitro denedinizmi hocam denemediyseniz bi ara öneririm tam size gider 1 günlük 100Mbit keyfi 3 TL ye yada 10 TL ek ile gece kuçu tarifesi ile 00.00dan sabah 9 a kadar sınırsız indirebilirsiniz.

Ben odunmuşum o zaman hocam hiçbirşey indirmiyorum upload yapıyorum birazcık onada zaten kota yok :) bu arada 100mbit nitro denedinizmi hocam denemediyseniz bi ara öneririm tam size gider 1 günlük 100Mbit keyfi 3 TL ye yada 10 TL ek ile gece kuçu tarifesi ile 00.00dan sabah 9 a kadar sınırsız indirebilirsiniz.
bunu bilmiyordum bakayım hemen 1 gecede stoklarım herşeyi :D

konuyla alakası yok ama yanılıp da turknet e falan geçmeyin. aylık 59 tl ye hem 16 mbit internet hem de telefon bedava diye aldık 3 aydır en az 160 tl fatura ödüyoruz.

Son düzenleme:
Geri