• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Toplu blog yönetim panel?

Muzo

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar,

blogspot veya benzeri bir servisten açmış oldugumuz blogları tek panelden kontrol edebilen bir program var mı acaba?

Paravan Blog Hizmeti İle Uğraşanların Sanırım Kullandığı Sistem Yoksa Gerçekten Meşakatli bir olay bende internette Aradım baya ama stabil çalışanına rastlamadım.

bende WP'de 10 kadar paravan açacağım nasıl kontrol edeceğimi düşünüyordum tam üstüne bastın :) kullanışlı bir program varsa önerilerinizi bende bekliyorum

Bu işi gerçekten yapmak isteyen 5-6 kişi olursa aylık 5-6 $verilebilir sınırsız account olayı var bunuda samet ücretli bir bölüm açıcaktı forumda orda değerlendirirse iyi olur.

Birde otomatik bloogger , wordpress account açma programı olsa güzel olacak ?

Gmail hesaplarını nasıl açmalayız banlanmamak için?

Böyle siteler bir türlü güven vermiyor bana wincih :)

Kullandın mı daha önceden bu programı? Nasıl açıyor blogları? Emailleri falan?

@Muzo

Kullanan arkadaşlarım mevcut memnunlar tabii ne kadar ekmek o kadar köfte prensibi buradada geçerli programı alıp captcha yı alıp private proxy almadan blog açmaya kalkarsan işin rengi değişir. :)

Geri