• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Tema kontrol araçları

sifahocasi

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba; yeni bir site açtım bu sitem için de bir adet tema beğendim. Beğendiğim temanın kod dostu & seo dostu vs gibi önemli konularda iyi olduğunu anlayabileceğim toolslar mevcut mudur ya da sizlere göstererek temanın görsellik dışında açılma hızı, seosu, hatasız yazımlığını tamamen işi bilen birisi tarafından incelenerek bana geri dönüş yapmasını rica ediyorum. Tema adresi : http://goo.gl/owxc4g

Bence iyi bir rakam değil, %80'in üzerinde sonuç alınabilen ücretli başka temalarda var. EccePure almıştım ben %80'in üzerinde sonuç veriyor. İhtiyacınızı görürse onu bir inceleyin.

Biliyorum o temayı 70 TL gibi bir fiyatı var sağlam tema hakkını vermişler ama. Pekale Sahifa da benim işimi görür Sahifanın son sürümü kaç biliyor musunuz?

Geri