• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Taşımacılık Sektöründe Adsense

Eflaki

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Arkadaşlar,

Şehirler arası Taşımacılık alanında bir sitem var. İçerik Tamamen özgün. Bu siteden adsenseden uçuk şeyler beklemiyorum tabi ki de. İçerik özgün ve sürekli güncel yazı giriyorum. Biliyorsunuzdur ki Taşımacılık sektöründe tbm çok iyi. Ancak aranma hacmi düşük.

Site adresi: www.sehirlerarasitasima.net

bu site için bana önerecekleriniz neledir?

Bana kalırsa, adsenseden ziyade bu alanda seo çalışması yapan insanlara tanıtım satarak daha iyi rakamlar kazanabilirsiniz. Rekabet çok malum :)

Bana kalırsa, adsenseden ziyade bu alanda seo çalışması yapan insanlara tanıtım satarak daha iyi rakamlar kazanabilirsiniz. Rekabet çok malum :)

Ben de öyle düşündüm. Şimdi siteye özgün içerik giriyorum. Değerleri şuan çok iyi. Bir de subdomain eklentisi kurulu. Tüm kategoriler 301'le subdomain'den yönlenip özgün içerik daha çok index almış oluyor. Atıyorum Antalya Evden Eve nakliyat alanında yükselmek isteyen kişiyi Antalya kategorisine eklerim hem sektörel siteden hem de kategorisinden link alırsa çok etkili olur.

Öneri var mı başka?

Geri