• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Tanıtım yazısı satmak zararlı mıdır ?

Zararlı mı Ne kadar zararlı ?

• Çok zararlı yaşarak öğrendim.

• Sınırını bilmek lazım

• Hiç birşey olmaz

• İçerik siteye uygunsa zararsızdır.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

BLev

Kayıtlı Kullanıcı
Sitemizde ücret karşılığı tanıtım yazısı yayımlamak zararlı mıdır ? Yazılar özgün fakat site içeriği ile alakalı olmayan içeriğe sahip.

Tecrübelerinize dayanarak aşağıdaki ankete cevap verirseniz sevinirim.

Çok aşırıya kaçmamak şartıyla, içeriğinizle kesinlikle alakalı ve özgün yazılar olduğu sürece bir zararı olacağını düşünmüyorum. Hatta bana kalırsa faydası olur.

aslında olayın temeli organik olmaktan geçiyor nasıl kendi sitemiz için aynı içerikte sitelerden sitelerden tanıtım yazısı alıyorsak yine aynı içerikte sitelere tanıtım yazısı verebiliriz.Aslında burda olay gugılın bunu organik olarak algılayabilmesidir yani gugıl amca senin sattığın tanıtım yazısını para ile almış gibi değilde nette aradığın bişeyi o sitede bulmuşun gibi göstermen hem senin açından hem karşı site açısından bana göre herzaman avantajlıdır.tanıtım yazısı satışına gelince ise siteden aşırıya kaçmadan link çıkışı yapmak lazım neden dersen herkes seni öneriyor backlink veriyo (parayla tanıtım yazısı backlink vs aldığını farz ederek yazdım ) fakat sen neden kimseye link çıkışı yapmıosun bu yüzden abartıya kaçıp çöp siteye çevirmeden link çıkışı faydalı bile oluyor

Geri