• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Tag ve meta description

selimania

Kayıtlı Kullanıcı
Tag etiketlerine meta destruction eklemenin faydası olur mu semrushta analiz yaptım tag etiketlerine hep eksik meta destruction dedi

eklemenizin şöyle yardımı olur sanırım arama motorlarının botları sitenizin keywordslerinden sonra o bölümle ilgileniyorlar benim ildiği kadarıyla yanlış bilgi vermek istemem .s

Tag etiketlerine meta destruction eklemenin faydası olur mu semrushta analiz yaptım tag etiketlerine hep eksik meta destruction dedi
Taglara ayrı description bence faydalı olabilir. En azından belli başlı hit alınabilecek taglara eklemek mantıklı. Ama botların dikkatini ana içerikten çok 1-2 içeriğin listelendiğini tag sayfalarına kaydırmak ne derece mantıklı olur bunuda bilmiyorum. Deneyip sonuçları paylaşırsanız ileride sevinirim.

Taglara ayrı description bence faydalı olabilir. En azından belli başlı hit alınabilecek taglara eklemek mantıklı. Ama botların dikkatini ana içerikten çok 1-2 içeriğin listelendiğini tag sayfalarına kaydırmak ne derece mantıklı olur bunuda bilmiyorum. Deneyip sonuçları paylaşırsanız ileride sevinirim.

bu durumu ben yaşadım, ana icerik 10. sayfada /TAG/ sayfam ılk sayfada sıgır gıbı takılıyor, sınır bozucu bır durum

Geri