• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Şöyle göz gezdirebilirmisiniz ki ?

eyupoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar 1 senedir uğraştığımız Mk Makina benden önce yapılmış çalışmalar yüzünden oldukça uğraştırdı beni.Yine elimden geldiğince 100 ü geçkin kelime de ilk sayfaya getirdim kimini ise ilk sıraya.Ama işi biraz daha güçlendirmek komple ilk sayfaya hakim olmak için, http://www.m-kmakina.com/ sitesini kurdum.Temayı falan kurdum kısmen bitti sayılır makaleleri de ayarladım.Ama sizlerden ricam olsa güzel olurdu veya şu olmasın bu olsun dediğiniz neler vardır sitede ? Bir gözatıp bana yardımcı olurmusunuz ?
 
Son düzenleme:
aynen sıteler acılmıyor.hostıng hızmtını gozden geçır bence.100 kusur kelımede ılk sayfada olan bır sıte ıcın bu durum kullanıcı acısından hıc hos degıl
 
Siteyi beğendim, birkaç küçük önerme vereyim;
1) Sayfa h1 başlıkları css'sine (bkz: <h1 class="title">Ürünler</h1>) margin-top:15px; eklemeniz daha hoş bir gözüntü sağlıyor.

Kod:
//orjinal
#Subheader .title {
color: #39464e;
}
//tavsiye
#Subheader .title {
color: #39464e;
margin-top: 15px;
}

2) Sağ taraftaki "Sizi arıyalım" , "Sizi arayalım" olmalı.

3) Ana sayfadaki slider'ı biraz aşağı kaydırmak için layout.css'nin 196. satırına (#mfn-slider .swiper-container) margin-top: 20px; eklemeniz daha güzel görünmesini sağlıyor.

4) Üstteki HIZLI İLETİŞİM yazısı mail ve telefon numarasını aynı anda açında hızlı iletişim yazısı logonun altına giriyor. O yazıyı İLETİŞİM olarak değiştirebilirsiniz.

5) Sağ alttaki Telefon, Fax, Email kelimelerinin sonuna ":" ekleyebilirsiniz.

6) Sitede arama yapıldığında başlık "https zorla {sorgu} •" oluyor. Burayı seo eklentisinden düzeltebilirsiniz. Arama yapıldığında h1 başlığı: {x} results found for: {y} , {y} için {x} sonuç bulundu olarak düzeltilmeli.
 
Geri
Üst