• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Sosyal paylasim hakkinda destek lazim

cernobil

Kayıtlı Kullanıcı
Iyi aksamlar arkadaslar wordpress tabanli sitemde yaptigim paylasimlarin otomatik olarak sitenin facebook sayfasi ve google plus sayfasinda yayinlanmasini nasil saglarim netten baktim ama ic acici bir bilgi net bulamadim bildiginiz eklenti vs varsa cok makbule gecer [emoji6]

tek kelime ile jetpack. Jetpack eklentisini yükle paylaşım ayarını yap sadece face google değil path, thumblr mı ne o, twitter da da paylaşım yapabilir.

Bu tarz eklentilerde ayarları yapmak zahmetli olabiliyor, biraz uğraşın. Sorun varsa düzgünce belirtin bakalım hocam.

Hocam jetpack da su hatayi aliyorum

Jetpack'in kullanılabilmesi için web sitenizin herkesin erişimine açık olması gerekir: site_inaccessible
Hata detayları: The Jetpack server was unable to communicate with your site [HTTP 307]. Ask your web host if they allow connections from WordPress.com. If you need further assistance, contact Jetpack Support: http://jetpack.me/support/

Geri