• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Solve For X Google Etkinliği 10 Ocak

Tyler

Kayıtlı Kullanıcı
solve-for-x.png


Solve For X, dünyanın gelişimine katkı sağlayacak ya da global bir soruna çözüm olacak projelerin tartışıldığı global bir etkinliktir. Türkiye ayağı Google Developer Group Ankara’nın öncülüğünde düzenlenen etkinlik sayesinde Google, Moonshot adı verilen çarpıcı fikirlere sahip kişileri bulmayı amaçlıyor. Bir Moonshot, büyük ya da global bir problemi ele alır ve çığır açan bir teknoloji kullanarak bu probleme kökten bir çözüm sunar.

Hayata geçmemiş ya da prototip aşamasında olan bir projeniz varsa, hatta hayata geçirdiğiniz ancak yeterli kaynak bulamadığınız için globalleştiremediğiniz bir projeniz varsa, Solve For X etkinliği projenizi hayata geçirmenizi ve tüm dünyaya sunmanızı sağlayabilir.

“Büyük bir soruna çözüm olacak bir fikrim var.” diyorsan, bu fikri paylaşmak ve geliştirmek için 10 Ocak 2015′te Bilken Cyberpark’ta düzenlenecek bu etkinliği kaçırma!

Solve For X etkinliğinde konuşmacı olup fikrinizi sunmak için etkinliğin internet sitesinden kayıt yaptırabilirsiniz. Etkinliğe katılımcı olarak dahil olmak isteyenler yine internet sitesi üzerinden kayıt yaptırabilirler. Etkinliğe kayıt olmak ve daha fazla bilgi için solveforx.gdgankara.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Silikon Vadisi

Solve For X Nedir ?
Solve For X, dünyanın gelişim hızına olumlu etki yaratacak olan, Moonshot kriterlerine sahip öncüleri bulma amacı taşıyan Google’ın global bir girişimidir. Solve For X, cesaret ve ilham veren tartışmaların yapılabildiği, teknoloji tabanlı moonshot fikirlerini barındıran bir platformdur. Bu platformda, konuşmacılar, katılımcılarla yaptıkları fikir alış-verişi ile projelerini global dünyaya tanıtmak ve yaymak için önündeki engellere çözüm bulmaları düşüncesi ile oluşturulmuştur.

10 Ocak’ta ALAYEL ekibi olarak Solve For X Etkinliğinde ön sıralardan yerimizi alacağız.
 
Geri
Üst