• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

social network auto paylaşımı

selimania

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı. Siteme social network auto paylaşım eklentisi kurdum. Eklenti blogger ve tumblr sitesinde fulltext olarak paylaşıma ayarlı. Yani bütün yazıyı paylaşıyor. Acaba doğru bir strateji mi ?

Yazıları otomatik paylaşma bence daima ikinci tercih olmalı. Eğer imkanınız varsa her yazıyı kendiniz elle ve birkaç özet cümle ile bu sosyal ağlarda paylaşın.

Selamlar,
Otomatik olarak yapılan işlemler benim görüşüme göre spam atmaktır. Sosyal medyalardan ziyaretçi alabilmek için makalenin/içeriğin özetini veya içeriği hakkında kısa bilgiler vererek ziyaretçinin ihtiyacı olan bilgiyi sitenizden almasını sağlamak daha doğru bir yöntem olur.

Yazıları otomatik paylaşma bence daima ikinci tercih olmalı. Eğer imkanınız varsa her yazıyı kendiniz elle ve birkaç özet cümle ile bu sosyal ağlarda paylaşın.
blogspot ve tumblr dan kısa özetlerle fayda sağlanabileceğini pek düşünmüyorum. O nedenle bu başlığı açtım.
Teşekkürler

Selamlar,
Otomatik olarak yapılan işlemler benim görüşüme göre spam atmaktır. Sosyal medyalardan ziyaretçi alabilmek için makalenin/içeriğin özetini veya içeriği hakkında kısa bilgiler vererek ziyaretçinin ihtiyacı olan bilgiyi sitenizden almasını sağlamak daha doğru bir yöntem olur.
facebook, twitter için elle giriyorum. stumbleupon delicious gibi ağlar için otomatik yapmayı düşünüyorum.
Fakat tumblr ve blogspot için nasıl yapabilirim asıl sormak istediğim buydu. bütün metni paylaşmak doğru bir strateji olur mu ? ya da rawtext özelliği mi doğru ne yapmalıyım ?

ben tumblr stumbleupon delicous gibi ağlarda kullanıyorum şu ana kadar stumbleupon ve tumblr dışında hit geldiğini görmedim.Zararı var mı bilmiyorum ama yararını çok kez gördü

Arkadaşlar en azından kullanmak isteyenlere bir önerim:

Eklenti ayarlarında özet girmeyi unutmuştum ve tüm içeriğim tumblrda anında index alır şekildeydi. Tabi fark etmem uzun sürdü ve sitem gitti. O yüzden kullanırken tüm detaylarına dikkat edin en azından.

Geri