• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Sitenin temasını değiştirsem zararı olur mu?

batu78

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,
Sitemde su anda blog tarzı bir tema var. Ama temanın yazılışından kaynaklı reklam eklemede baya bir sıkıntı oluyor. Portal tarzı bir tema yüklemeyi düşünüyorum. Seo açısından büyük bir zarara uğrar mıyım sizce. İki temanın altyapısı da wordpress. Yardıncı olacak arkadaşlara sitenin ve temanın linkini atabilirim.

Sony Xperia Z2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

URL yapısını değiştirmezseniz sorun olacağını sanmıyorum. Yeni tema eski temaya göre daha temiz bir CSS ile yapılmışsa daha da iyi olur hatta. Ve de mobil uyumlu HTML5 temaysa daha fazla faydasını görürsünüz. isterseniz şu anki sitenizin ve kurmak istediğiniz temanın demosu vs varsa konuya yazın inceleyelim. Eminim bu konu da bizden daha tecrübeli arkadaşlar da yorumlarını belirtirler.

aslında amacım temayı değiştirmek değil. eccepure temasını kullaıyorum. fakat kenarlardaki boşluklara reklam ekleyemiyorum. bu da çok canımı sıkıyor.

Tema değişikliği tabi sizi etkileyebilir iyi veya kötü olarak, iyi ve güzel seo uyumlu hızlı bir temaya geçiş yaparsanız bu işten olumlu etkilenirsiniz.

Valla hiç de yardımcı olmadılar. Temanın tasarımı öyle diyor.

eccepure temasını bende bir sitemde kullanmaya başladım ve temayı değiştirdikten sonra site gerçekten olumlu yönde çok etkilendi. Reklam alanı konusunda ve yönetiminde biraz zayıf ama reklam alanı eklenebilir olduğunu düşünüyorum. Bence iyi bir coder bu işi çözer.

Valla hiç de yardımcı olmadılar. Temanın tasarımı öyle diyor.

Size önerim wmaracida ecce tasarimin yetkilileri moderatörler orada konu acararsanız hemen yardimci olacaklarini söyleceklerdir

Teşekkürler deneyeceğim

Zararı olmaz, çoğu kez yaptım bişey olmuyor. Ama iyi hızlı bir temadan, kötü ve yüksek boyutlu tema kurursan zararlı olabilir.

Geri