• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Sitemin Tekrar toparlanması ne kadar sürer ?

mertcangokgoz

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar

uzun zamandır yazmakda olduğum bir blog adresim var ve bundan yaklaşık 2 ay önce mali sıkıntılar ve üniversitedeki derslerimin yoğunluğu nedeniyle kepenkleri indirme durumu oldu bu durum olduğunda 2000 küsür google indexim bulunmakta idi google webmaster araçlarında vs silinmişti çoğu şey bende dün tekrar toplarlamak ve bomba gibi gelmek adına

Google webmastera normal sitemap ve resim sitemaplarımı ekledim aynı şekilde yandex webmasterdada ekleme yaptım düzenli olarak makale giriyordum sisteme 12 adet yeni makale girdim ve hergün 1 adet olacak şekilde zamanlamaya bıraktım

şuanda durum site adresim https://mertcangokgoz.com/

Google PageRank 0
Google Indexi 892
Google Görsel Indexi 43
Google Backlink 0
Alexa Dünya Sırası 1.230.613
Alexa Ülke Sırası 85.716
Alexa Backlink 19
Yandex Indexi 39
Dmoz Kaydı yok
Domain Yaşı 2 yıl
Site Lokasyonu
tr.png
Türkiye

blogumun hızlıca toparlanması ve arama motorlarında bir sıkıntı çıkmaması adına ne yapabilirim.Görüş,önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum...

Günlük olarak yazı girmeye bakın ardindan sosyal medyada özgün iceriklerle paylaşın kısa sürede eskisi gibi olacaktır

Yorumlar için teşekkür ederim hızlıca bir giriş yapalım tekrardan 3.gündeyiz hitler ufakdan gelmeye başladı sanırım 1 hafta sonunda kendine gelir Sitemap tam işlenirse bi inşallah sorun çözülecek :)

Geri