• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Sitelerin mobil uyumlu olma zorunluluğu ve ücretsiz responsive WP temalar

lukama

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba,

Son zamanlarda çok konuşulan sitelerin responsive ya da mobil uyumlu olması gerektiği bilinmekte. Hatta bu ay sonunda google güncellemesi ile bu uyumu sağlayan sitelerin önlerde çıkacağına dair bilgiler mevcut. Bende bu yüzden kendi wordpress sitelerimi responsive yapmak için harekete geçmek istiyorum. Sitelerimle ilgilenemediğim doğru o yüzden de şu an için masraf yapmamam daha mantıklı. Bu yüzden güvenli, güzel, hızlı, açığı olmayan ücretsiz wordpress temaları aramaya başladım. Sizin de bildiğiniz güzel responsive uyumlu ücretsiz wordpress temaları mevcutsa konuya yazarsanız sevinirim. Bu sayede güzel bir liste oluşturabilir ve benim gibi ihtiyacı olanlar için güzel bir kaynak oluşturabiliriz. Yardımlarınızı bekliyorum.

Geri