• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Site Yenileniyor En Mantıklısı Sizce Hangisi Olur

keboozgur

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba, akıl akıldan üstünden sizlere de danışmanta fayda var.
Çalışma yaptığım kurumsal site yenileniyor. Komple bütün tasarım, içerikler ve url yapıları. Bu doğrultuda ben , eski 301 yönlenecek sayfaları vesaire belirledim fakat sizin başka tavsiyeniz varsa, yararı olur ve ya az zararla kurtulursun dediğin dinlemek isterim,

yaptıklarım- yapacaklarım ;

• Eski sitede bulunan eski url'leri yeni sitedeki yeni adreslerine 301 ile yönlendireceğiz.
  • Eski sitede olup yeni sitede olmayan sayfaları ya en alakalı sayfaya 301 çekicem ya da anasayfaya.
  • Komple sitenin bütün içeriklerini google index'ten kaldıracağım.
  • Hepsi kalktıktan sonra tekrar siteyi google'a ekleyeceğim.
  • Yeni indexler oturduktan sonra, yeni olusturulan urllere tanıtım yazısı almaya başlayacağım güncel ( 2 aya yayarak)
ekstra tavsiyesi olan ya da şunu yapma kardeş dediğiniz durumlar varsa lütfen tartışalım :)

• Komple sitenin bütün içeriklerini google index'ten kaldıracağım.
şu maddeyi uygulama. 301 i yap bırak wm toolstan eski urlyi getir de yeni urlyi görsün. Yani komple kaldırmak yerine 301 le wm toolstan getir de derim. Gerisi doğru bence.

Geri