• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Site aç para kazan

ykilicaslan26

Kayıtlı Kullanıcı
Bir web sitesi açıp para kazanmayı düşünüyorum şimdiyd kadar hep kurumsal siteler felan yapmışyım hiç reklam ile para kazanmak adına bi site açmadım nası bir site açmamı önerirsiniz konusunun ne olacaiını bile daha belirleyemedim.

Sanırım blog tarzı bir site açmayı düşündünüz. Eğer öyleyse;

Neyi yazabilirim, ne ile ilgileniyorum, ve içerik üretmek için neler yapmalıyım gibi sorular sorun kendinize.

Sizin neyi iyi yapacağınızı sizden başka kim bilebilir.

İyi çalışmalar dilerim şimdiden.

hangi konuda bilginiz olduğunu düşünüyorsanız oraya yönlenin, teknolojisi ise teknoloji moda ise moda.Getirisi var diye yemek tariflerine girmeniz mantıklı değil.İçerik üretmek için uygun olduğunuz yere yelken açın bence

Dedikleri gibi bilğin olduğu bi konuda site aç ve bence blog aç hani konuları kendine özgü şekilde yazarsın ve adsense başvurun onaylanması daha kolay olur adsense alıntı paylaşımlara karşı

adsense maduru..

Geri