• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Sıralamalarda bir durumlar var

cryptosam

Kayıtlı Kullanıcı
An itibarı ile kendime ait bir çok sitede olumlu yönde değişimler var. Farklı farklı kişiler ile hemen durumu teyit ettik ve durum bu şekilde.

• Sizlere önerim hızlı şekilde sıralamlarınızın kontrollerini sağlamanız.
  • Wm toolslarda uyarı veya bildirim varmı bakmanız.
Umarım herkes olumlu etkilenmiştir. Selametle.

Muhtemelen yeni bir güncelleme geldi ve bir önceki güncellemede gümleyenlerin cezaları kalktı. (Tahmin sadece. Yabanıc kaynakları tarıyorum şu an hızlıca. Durum nedir ona göre bir yol haritası çıkarırız hemen.)

Bir kaç sitede bende de öne doğru gelme var ama bunlar hali hazırda ceza almış siteler veya güncellemeden etkilenmiş siteler değillerdi.

Bir kaç sitede bende de öne doğru gelme var ama bunlar hali hazırda ceza almış siteler veya güncellemeden etkilenmiş siteler değillerdi.
Bende aynı durumdayım , herhangi bir ceza vs yoktu ve bir kelimemde ikinci sıradaydım şimdi ilk sıraya yükseltmiş beni google amca.Umarım eski haline getirmez :)

benim anahtar kelimelerimde hep ana sayfa gösteriyor,hiç alt sayfalarım yok sonuçlarda.bu kötüye işaret mi acaba? yada sıralamalarım güncelleme alacakta şu an olduğu yerler için güncelleme olana kadar ana sayfayı mı gösteriyor bilerek.çok mu salladım acaba bilmiyorum ki :D

Bir arkadaştan az önce whatsapptan gelen sıralama değişimleri.

OzMDvyNl.jpg

Free monitor for Google programın ismi. Bu program sıralama ararken sitene sürekli ping yolluyor falan diyorlardı.
İndirmek istiyorsan: LİNK
çok yaşa,evet aynen dediğin gibiydi ismi.cuterank indirdim şimdi,dediğin gibi çok ping yolluyor ve kısa sürede google a takılıyorsun,proxy ayarı da yok.cuterankte en azından o var

Cuteranktada local atıyorum istanbuldan arama yapma olayı vs yok. Onuda bir ekleseler tadından yenmeyecek.

Geri