• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Sıralamalarda bir durumlar var

sıralamadan oncekı guncellemeden dusen bır tıcarı sıtem eskı yerınden bır kaç sıra alta gelmek suretiyle sıralamada.

Aynı bende sadece 1 arada 1 geri gitmişim, 9 olmuşum, bir aramada da ileri gitmiş 1. olmuşum :) Maili görünce heyecanlandım :)

Sitelerim yerlerini koruyor, sadece bir sitemde değişiklik var 15. sıradan 2.sıraya gelmiş.

Merhaba samet :) yazmışsın hemen. sevindim iyi sonuçlar almana umarım diğer arkadaşlar da mutludurlar bu durumdan.

+ olarak yaklaşık 7 8 sitem geçen güncellemede sarsılmıştı şu an hemen hemen hepsi toparladı.

1 Sitede anahtar kelimede 5. sıraya gelmiş.
- Alt kelimelerde düşme var.

Diğer sitelerimde gerileme var.

Hayırlısı bakalım.

XD24BR.png

büyük değişimler yok ben de henüz.

Tam etkiyi görmek 48 saat civarı sürecektür. Olumsuz etkilenen bazı kişilerede denk geldim. Hayırlısı artık.

En basit yoldan nasıl kontrol edebiliriz bu sıralamaları? Hangi araçla veya siteyle?

EzQ3q9.png

Sıtenın wm toolsda backlınklerı sılındı, sıralamalarda fark yok hatta bazı yukselmeler mevcut. Insallah son hayır olur hepımız ıcın

Google Pirate 2.0 imiş güncellemenin adı ve ağırlıklı olarak torrent, müzik ve film siteleri etkilenmiş.

yeni bir site üzerinde uğraşıyorum. o kadar çok güncelleme oluyor ki siteye birşey yapamıyorum.

Geri