• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

SEOcry üyelik işlemleri nasıl olmalı?

cryptosam

Kayıtlı Kullanıcı
Üyelik işlemleri sizce nasıl olmalı arkadaşlar? Şu an ben ara ara kapatıp bir mail listesi aracılığı ile yapıyorum.

Seçenekler:
  1. Davetiye sistemi ile üyelik yapılabilir.
  2. Manuel ekleme ile üyelik olabilir.
  3. Bu şekilde mail listesine kayıt olunarak yapılabilir.

Davetiye ile olsun dersek 20 euro ücretli bir eklenti ile yapılabiliyor. (10 euroya da dışa linki siliniyor. Branding olayı. Toplam 30 euro fiyatı.) Kararı verip 1 er tl toplayarak davetiye ile yapacaksak onu satın alabiliriz. (80-90 tl civarı tutuyor. 90 kişi 1 er tl verse tamamdır)
Satış linki: https://xenforo.com/community/resources/xencentral-invite-system.2337/

Davetiye sistemi ile olursa kim kimi çağırmış görebilir icabında çağıran kişiye de yaptırım uygulayabiliriz. Nedir görüşler?

Son düzenleme:
Daha sonraki iş gibi bunlar. Manuel yapıp. Kayıt olurken bir kaç seo terimleri ve soruları sorup başarılı olanları kayıt edebiliriz.

Şimdilik daha başlangıç aşamasındayız üyelik alımları o kadar zor olmasın kanımca. Ancak ilerleyen zamanlarda davetiye sistemine geçilebilir.

Davetiye ile olması ve bu davetiyenin çok sınırlı olması kaliyeti arttıracaktır, fakat paranın toplanmasından ziyade sizin karşılamanız gerektiğini düşünmekteyim, ufak mebladaki ücretleri bence site içine aktarmamalısınız. Keza Vip bölümü dönüşümleri ve adsense gibi faktörler fazlasıyla bunu karşılayacaktır.

Kullanıcılar kaydolurken seo bilmeyenleri çağırmayın ya da webmaster olmayanları çağırmayın yükümlülük size aittir gibi bir şart koşabilir. Amacım hangi kullanıcıyı kim getirmiş aslen temelden belirlemek. Kim kimi çağırmış bu görülebiliyor şu andan itibaren bunu ayarlarsak.
profile1-png.56524

Davetiye ile olması ve bu davetiyenin çok sınırlı olması kaliyeti arttıracaktır, fakat paranın toplanmasından ziyade sizin karşılamanız gerektiğini düşünmekteyim, ufak mebladaki ücretleri bence site içine aktarmamalısınız. Keza Vip bölümü dönüşümleri ve adsense gibi faktörler fazlasıyla bunu karşılayacaktır.
Sadece bu ay 710 tl chat sistemine ödedim :) Hocam banada hak verin. Vip bölümünün vs bir karı yok. Gelen tüm para servis alınarak kullanıcıya veriliyor. Yani60-70 tl beni öldürmez ama bir platform kurmuşsak tek bana yüklenmek yerine 1 er tl hiç kimseyi yıpratmaz.

davetiye sistemi sitenin tanıtımı içinde çok etkili olur, sağda solda elinde seocry davetiyesi olan var mı diye konuları bol bol görürüz.

Bence de davetiye sistemine geçilecekse şimdiden geçilmeli. 1000 üyeden sonra davetiye sistemine geçilirse kontrol kaybı olabilir. 60 Kişiyi de bu başlık altında toplayabiliriz. (Ben varım)

Daha sonraki iş gibi bunlar. Manuel yapıp. Kayıt olurken bir kaç seo terimleri ve soruları sorup başarılı olanları kayıt edebiliriz.

Google ile yada başkasına sorarak bu aşama geçilebilir. Bana göre bilmeyen arkadaslarda forumda yer almali, öğrenmek için. Davetiye öncesi aşamali olarak üye alımları açılıp eleme yöntemiyle silinmeli yanlış insanlar en az 1 yıl böyle gidilmeli sonrası için davetiye mantıklı.

Bence de davetiye ile olmalı şahsen güvenmediğim hiçkimseyi çağırmadım şu ana kadar. Eğer aybaşı beklenebilirse eklentinin ücretinin yarısını ben karşılayabilirim.

Tamamdır hacılar. Davetiyeyi o vakit alalım. Fiyatı 20 euro. İsteyen paypal ile bağışlayabilir. İsteyen enpara veya garanti hesap isteyebilir. Chat sistemi için totalde 150 tl toplandı. Toplam 550 tl civarı tutarı ben kendim ödedim. Bana daha fazla yüklenmeyin :D
Davetiyeyeye vs için bağış için link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_donations&[email protected]&lc=TR&no_note=0&currency_code=TRY&bn=PP-DonationsBF:btn_donateCC_LG.gif:NonHostedGuest
Paypala sahip cıkalım [emoji12]
Desteklendi hocam.

Tapatalktan yollandı.

Sorumluluk sistemi mantığını işletin. Davetiye sistemi ile üyelik çağırın. SEO bilmeyen ve siteye faydalı olmayan arkadaşlarımızı ayıklamanın da kolay bir yolu olur. Davetişye gönderilen üye aktif değil ise gönderen üyenin de durumunu kontrol ederek üyeliğini silin. Daha profesyonel kitlelere ulaşmak için kural koyun. Kayıt aşamasında SEO ile ilgili sorular sorsanız arama motorlarından bakar, kendine göre yanıtlar bu çok basit olur. En iyisi davetiyedir. El ile üyelik ekleme de iyi sonuçlar getirmez. Mail listesi de iyi sonuçlar doğurmaz kanaatindeyim

Davetiye sistemi olursa güzel olur.

Onay numarası: 4XH20859VM721874G
Önayak olalım. Eksik kalırsa bildir hocam.

sitesinden istenilen kelimede 1 adet tanıtım yazısı verenlere üyelik verilir.
ya da footer link verenlere üyelik verilir.
ya da sosyal medya hesaplarında siteyi paylaşanlara üyelik verilir.
Kendi bildiği bir seo yöntemini forumda kullanıcılar ile paylaşacak olanlara üyelik verilir.
farklı platformlarda seocry'yi tanıtanlara iyelik verilir.

v.b. gibi bir çok üye olma şartları konulabilir. :D

Davetiye sistemi olursa güzel olur.

Onay numarası: 4XH20859VM721874G
Önayak olalım. Eksik kalırsa bildir hocam.
Çok teşekkürler.
sitesinden istenilen kelimede 1 adet tanıtım yazısı verenlere üyelik verilir.
ya da footer link verenlere üyelik verilir.
ya da sosyal medya hesaplarında siteyi paylaşanlara üyelik verilir.
Kendi bildiği bir seo yöntemini forumda kullanıcılar ile paylaşacak olanlara üyelik verilir.
farklı platformlarda seocry'yi tanıtanlara iyelik verilir.

v.b. gibi bir çok üye olma şartları konulabilir. :D
Üyelik şartı olarak adam gibi bilgi verip almasını bilmesi yeterli aslen:d Paylaşmasına sosyal medyada vs lüzum yok :D

Geri