• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Seo tekniklerinin işe yarayıp yaramadığını nasıl anlarım _?

abilal

Kayıtlı Kullanıcı
Seo ile yazılanlarda genel olarak deneme yanılma yöntemleriyle yapın diyorlar peki bu yöntemler hemen cevap verir mi veya yapılan seo tekniği ne zaman cevap verir bilgi verirseniz venirim

şimdiden teşekkürler.
 
Google'ı Google yapan algoritmasının kompleksliği, değişkenliği ve gizliliğidir. Bu sebeple bu tip sorulara net bir cevap vermek mümkün değil.
Eğer sadece kendi sitenize seo yapıyorsanız, seo kitaplarından ve seo sitelerinden birçok bilgi edinerek sitenizi genel geçer yaklaşımlara göre düzenlemeniz zamanla size başarı getirecektir.
Eğer seo işini profesyonel anlamda da yapmayı düşünüyorsanız öncelikle kalbur üstü birkaç düzine ingilizce siteyi düzenli olarak takip edebilmeli, ayrıca neyin ne kadar ne süreyle işe yarayıp yaramadığı konusunda deneyimlerinizi arttırmak için kendinize belli sayıda deneme sitesi kurmalı ve pek çok varyasyonu gerçek sitelerinizde uygulamadan önce buralarda denemelisiniz.
Bu tip deneme siteleri size pek çok seo varyasyonunu deneme fırsatı sunmasının yanısıra neticeleri analiz etme tecrübesi de kazandıracaktır.
 
Geri
Üst