• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Seo sektörü şuan en iyi Dolandırma yöntemi

fatihsel

Kayıtlı Kullanıcı
Bütün webmaster sitelerinde reklamı olan oldukça populer bir kişi tanıtım yazıları satıyor, bu sitelerin birinde ihale mantığı ile tanıtım yazısı satıyor 70 tane siteden pr7 vs olarak 200 TL değerinde şeklinde reklam yapmış. her neyse ihaleye ben de girdim 29 TL başlangıç fiyatı ile bende kaldı, kalmaz olaydı. ödemeyi yaptım siteleri istedim doğru düzgün türkçe isim olan bir haber sitesi bulamadım. Hepsi düşmüş domainler. Bende büyük bir heyecan uyanmıştı makale yazdırmaya başlamıştım şimdi bu 70 site arasından doğru düzgün site ayıklamaya çalışıyorum.

İsteyen olursa siteleri pm atayım

Ustam ben de genelde o paketler için pm isterim.Bakarım sitelere. Dediğin gibi hep düşmüş domain olur. Ha bi tane telaffuzu kolay site olaydı içinde. Öncel ajansın siteleri var onlar iyi galiba. Başka pek bildiğim yok. Bence en güzeli aç blogları haftada 3 -5 yazı cak. Devam et 2 ay. Emin ol. Daha faydalı olur. Yada para vereceksen en iyisi verip 300 500 neyse büyük haber sitelerinden tanıtım alacaksın.

para kazanma sistemine göre iki çeşit pazarlama stratejileri var biri beş para etmez 200 TL lik paketi 29 TL ihale açarak veriyor bunlar düşen domainlerdir ve konuyu açmamdaki sebeptir. diğer hizmeti ise news kayıtlı siteler bunlar iyi sitelerdir.

Geri