• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Seo rekabeti ve Anahtar kelimeler

dream2015

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba, arkadaşlar İngilizce içerikli yeni bir web site yapma çabasındayım. Yapacağım web site bir ürün tanıtımı ile alakalı olacak. Fakat bir kaç hususta yardımınıza ihtiyacım var;

Kod:
Ürünün Ana Sitesi: www.vertshock.com
Hedef Kelime: vert shock

İhtiyacım olan şey uzun kuyruklu anahtar kelimeler. Bu ürün ile alakalı bir kaç adet anahtar kelime buldum. Eğer siz de bir kaç anahtar kelime önerirseniz çok sevinirim.

Ben Seo rekabet düzeyine bakarken "SeoQuake" eklentisinin çıkarmış olduğu sonuçları baz alıyorum. Bunu yapmam ne kadar doğru?
Google'da bir anahtar kelimeyi arattığımızda çıkan index sayısı rekabet düzeyi ile doğru orantılı mıdır?

Bu üründe "sizinde önereceğiniz" kelimeleri kullanarak 500 kelimeden 10 adet makale yazdıracağım. Rekabet için yeterli olur mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri