• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

SEO çalışmalarında forum tanıtımı nasıl yapılmalıdır?

Şu elimizdeki işleri bir randumana oturtalım, güzel bi liste olacak.

Kaliteli forumlar,
gov.tr forumlar,
edu kaynaklar,
yorum linkler

vs vs gibi kaynakları derleyeceğiz. Hatta ben şahsen sıorf ücretsiz tanıtım eknelecek kaliteli bir site yapmayı planlıyorum. :)

Şu elimizdeki işleri bir randumana oturtalım, güzel bi liste olacak.

Kaliteli forumlar,
gov.tr forumlar,
edu kaynaklar,
yorum linkler

vs vs gibi kaynakları derleyeceğiz. Hatta ben şahsen sıorf ücretsiz tanıtım eknelecek kaliteli bir site yapmayı planlıyorum. :)
Hocam merakla bekliyorum bu liste ne zaman hazırlanmış olur

Hocam merakla bekliyorum bu liste ne zaman hazırlanmış olur

Bütler bitsin, okul başlasın benim site işlerini bi düzenleyim. O zaman tek tek dizin yapıcam. Hatta öyle düşünüyorum ki sadece bu forum için olacak. Belki de vip alan için olur. Çünkü forum genelinde olunca çöpe dönderiyorlar. En azından umumi olunca forum dışından gelenler üye olmadan da okuyup çöpe çevirmek için hunharca bir çaba içinde oluyorlar.

Bütler bitsin, okul başlasın benim site işlerini bi düzenleyim. O zaman tek tek dizin yapıcam. Hatta öyle düşünüyorum ki sadece bu forum için olacak. Belki de vip alan için olur. Çünkü forum genelinde olunca çöpe dönderiyorlar. En azından umumi olunca forum dışından gelenler üye olmadan da okuyup çöpe çevirmek için hunharca bir çaba içinde oluyorlar.
Bence de hocan VİP bölümü için çok iyi olacaktır şimdiden elinize sağlık

Bir zihni sinir procesi düşünsek sonucu nasıl olur acaba?
  • Siteye tavsiye et özelliği ekliyoruz.
  • Kim kime tavsiye yapmışsa veritabanında tutuyoruz.
  • Sonra ara ara yine o kişiler o kişilere ya da gönderilen kişiler gönderene gönderiyormuş gibi tavsiye bağlantısı içeren mailler gönderilebilir.
Hele ki konu/kategori takibi de yapılırsa ilgi duydukları şeyler gönderileceğinden hit sağlanabilir :rolleyes:
  • Çok sık yapmamakta fayda var
  • Tüm alternatiflere aynı anda göndermek yerine günlere yaymak iyi olabilir
s-c54352daf7ce0b0d299993503d8a4fb8245082a2.webp

Bir zihni sinir procesi düşünsek sonucu nasıl olur acaba?
  • Siteye tavsiye et özelliği ekliyoruz.
  • Kim kime tavsiye yapmışsa veritabanında tutuyoruz.
  • Sonra ara ara yine o kişiler o kişilere ya da gönderilen kişiler gönderene gönderiyormuş gibi tavsiye bağlantısı içeren mailler gönderilebilir.
Hele ki konu/kategori takibi de yapılırsa ilgi duydukları şeyler gönderileceğinden hit sağlanabilir :rolleyes:
  • Çok sık yapmamakta fayda var
  • Tüm alternatiflere aynı anda göndermek yerine günlere yaymak iyi olabilir
s-c54352daf7ce0b0d299993503d8a4fb8245082a2.webp

Sadece seocry için kullanılacaksa şahsen kendim excel de tuttuğum yorum backlinki forum tanıtımları vs. gibi kendi kaynaklarımı paylaşabilirim. Bunun için @cryptosam Samet hoca da destek olursa seocry içinde gün içerisinde bir proje yazar yöntem kategorisine göre ve sektöre göre kendi içimizde kaynakları paylaşabiliriz. Eğer ki tüm forum olarak ortak bir kaynak üretelim derseniz kısa sürede bunun için altyapıyı hazırlayabilirim. Yalnız bunun için tüm forum elini taşın altına koyarak elindeki tüm kaynakları ortaya dökmesi gerekiyor.

Şu kategori: https://seocry.com/forumlar/link-depom.33/
arama motorlarına kapalı. Üye olmayanda göremiyor bu kategoriyi. Bu kategoride eldekileri toplarsak derler toparlar 1 konuda 2017 için listelerimiz diye toplayabiliriz. Ya da bir konu açar milletin konularını tek başlıkta toparlayabiliriz. Derli toplu bir kaynak olmuş olur elimizin altında.

Geri