• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

semrush.com PRO Üyelik, Ortaklar Aranıyor

oalatumur

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar selamlar,

semrush.com sitesi özetle ;

Rakipleriniz hangi kelimelerle hit alıyor, o kelimelerin aylık aranması nedir gibi bize hit kazanmak için gerekli bilgileri veren ücretli bir servis.Bu servise pro üye olacağım ancak rakam biraz pahalı.Bu yüzden benim gibi bu siteye PRO üyeliğe ihtiyacı olanlar için ortak olarak alalım diyorum.

Üyeliği benim kredi kartımdan (recurring üye olmayacak, recurrin üyelik 70$ ücreti var ancak her ay çekim yaptırmayı taahhür etmek gerek) 80$ karşılığı yapabiliriz.

Eğer bu servise üyeliği düşünüyorsanız şartlar şu şekilde;

**En az 3 en fazla ben dahil 5 ortak
**Önce ödemeyi alırım, sonra siteden üyeliği alarak kullanıcı adı şifreyi sizinle paylaşırım
**Verilen kullanıcı adı ve şifreler 3. kişiler ile paylaşılamaz, üyelik başkasına kullanım amacı ile verilemez
**Forumlarda konu açıp " rakiplerinizi analiz edelim, hit kelimelerini size verelim" gibi ticari konularda kullanılamaz.

Yukarıdaki şartlardan birisini ihlal eden olursa panel şifresi değiştirilir ve yeniden ortak olarak hizmeti alması mümkün olmaz.

Ücretlerin yazdığı link : http://www.semrush.com/prices.html

Not : "Ben sana güvenmem kardeşim sana niye para gönderim ki ben" gibi bir çekinceniz varsa alınmam, siz kredi kartınızı kullanın ben parayı göndereyim.4 ortak olsak adam başı 20 dolar eder, eğer 20 dolar'a tamah edipte insanları kandıracak kadar karaktersiz ve haysiyetsiz birisi varsa onu tanımak isterim 20 dolar karşılığı :)

Almayın ayda 10 tl ye semrush guru account (aylık 100 küsur dolar) kullanımı hakkında bir konu açacağım. :D Bu konu altına açınca linki eklerim. :D

Almayın ayda 10 tl ye semrush guru account (aylık 100 küsur dolar) kullanımı hakkında bir konu açacağım. :D Bu konu altına açınca linki eklerim. :D
adamsın :) hacım teşekkür ederim, konuyu tahminen ne zaman açarsın, yanı sık boğaz ediyor gibi olmak istemem ama salyalarım aktı şu anda :D

Yakında açayım hacım sizin için. Yakın dediğim ya bu gece ya da yarın olur zannımca bir iş çıkmazsa.

Geri