• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

.Science Uzantısı Ücretsiz !

Böyle bir hataya düşmenizi tavsiye etmem şu anda isimtescilde 29$ tek .science alan adı gelecek sene 10 sitede bu alan adını kullansanız min 150-200$ ücret ödemek zorunda kalırsınız
Fiyata bende baktım. Gerçekten pahalı. Şahsen kendi sitelerim için kullanmam. Amam bazen anahtar kelime gerçekten lazım oluyor(paranın olduğu zamanın olmadığı durumlarda anahtar kelime domaini zaman kazandırıyor. akılda kalsın lazım olur bu uzantı. Uyarın için teşekkür ederim bu arada

İki tane domain kaydettim sonra hesap iptal oldu kendi kendine, alıp kullanabilen var mı? Zaten site de biraz tırt gözüküyor açıkcası :D

@Csx Network @xyzuzmani , ilgili uzantıya destek amacıyla bir çok kayıt firmasının ücretsiz sağladığı bir domain uzantısı, ilk gün kayıt ettiğim 10 domain hala panelimde durmakta, psikoloji.science gibi. Sanırım bir şeyleri eksik yapıyorsunuz, keza sorun yaşayan görmedim.

@AlfaOis @xyzuzmani Ben tekrar denedim tekrar kapandı üyelik ben bırakıyorum artık denemeyi :) Bu arada dns'yi domaini kaydederken sepetten de ekleyebiliyoruz diye görmüştüm yeni kaydedeceğiniz domainlerde de sıkıntı olmasın böyle yapabilirsiniz

Matematik, okul, gelecek, ekonomi gibilerini kaydettim ama elimde tutsam kârım olur mu merak ediyorum.

Geri