• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Satış Ortaklığı Sistemi Projesi

dataistanbul

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar,
Şu tarih itibari ile satış ortaklığı sistemi yazmaktayız.

Sistemin % 60 lık kısmı bitti gibi. Daha şeffaf ve net şekilde ürün başına 20 tl ödenecek şekilde bir plan program hazırlanıyor. R10 da aşk parfümü üzerine bir satış ortaklığı yapılıyordu. o tarz bir şey. Ancak, bizim ürünler zayıflama, cilt bakımı gibi ürünler olacak.

Sistem gayet şeffaf ve adil şekilde hazırlanıyor. Siteniz üzerinden gerçekleşecek sipariş,, müşteri tarafından teslim alındıktan sonra ödeme cuma günü yapılır. Cuma gecesi de tarafımızdan hesaplara aktarılacak şekilde planlanmaktadır.

Ortalama 5K gibi bir site adsense den ayda 800 tl gibi bir rakam kazanırken, satış ortaklığı sisteminde haftalık kazanabiliyor. Tabi bu sitenin kategorisine göre gelen ziyaretçiye göre de değişim göstermektedir.

Satış ortaklığı sistemine kazancı ise, reklam (Adwords) maliyeti olmadan satış yapmak.

Bu konuda sizin önerilerinizi öğrenmek isteriz. Satış ortaklığında mutlaka bu da olsun, şöyle olsun, böyle olsun gibi düşünceleriniz varsa paylaşırsanız çok memnun kalırız.
 
Geri
Üst